Şu Robert Downey, Jr hakikaten alem bir adam… Geçmişi bu kadar türbülansla dolu, sıkıntılarla bezenmiş her insan o tünelin ucundan RDJ kadar ciddi bir kontrolle çıkamaz. Hemen hemen hepimizin gönlünde Kiss Kiss Bang Bang, Tropic Thunder, Iron Man ve Sherlock Holmes gibi filmlerle yer etmeyi başarmış bu adamın yaptığı, söylediği her şey bana hayatının ipleri elinde bir adamın hareketleri gibi geliyor. Çok az kişide bulunan bir şey bu, hele ki Hollywood gibi PR danışmanları olmasa çişinin geldiğini söyleyemeyecek denli kalın kafalı, menajerleri olmasa canının ekmek çektiğini anlayamayacak denli ipin ucunu kaçırmış adamların diyarında.

O yüzden Downey Jr’ın Reddit’te düzenlediği AMA’i keyifle okudum. Bilmeyenler için Reddit’in belki de en parlak segmentlerinden biri olan AMA, nam-ı diğer Ask Me Anything alt forumu, tamamen herhangi bir konunun uzmanı veya herhangi bir şeyi yakından tecrübe etmiş, ya da hiçbir değilse garip/eşsiz bir bakış açısı sunacak kişilerin kendisine gelen her türlü soruyu cevaplama çalışmasına ayrılmış bir yer. Biz genelde oraya çıkan ünlülere yer veriyoruz ama, iki penisi olan adamdan, hayatının çoğunu sağır geçirdikten sonra ilk defa bir aygıt yardımıyla duymaya başlayan bir adama kadar çeşit çeşit insanın da AMA’si var.

zzzz

Ama işte ünlülerinkine yer veriyoruz, zira kendileri bize çok sevdiğimiz filmlerle ilgili bilgiler veriyorlar. Tamam, kabul, RDJ’in başlıkta attığımız Iron Man 4 doğrulaması Ellen’ın programında geldi. Şu şekilde, gayet rahat bir vaziyette doğruladı Downey Iron Man 4’ün varlığını. Herhalde hiçbir yerde bu kadar önemli bir filmin duyurusu böylesine sıradan yapılmamıştır diye tahmin ediyoruz.

http://www.youtube.com/watch?v=s-xMtOBSBAI4

Peki bir Robert Downey, Jr bununla yetinir mi? Tabii ki hayır. Bundan sonra yaptığı AMA içerisinde de Downey Jr yine çok sevilen bir başka film serisi olan Sherlock Holmes 3’ün de geleceğini resmen doğruladı. An itibariyle film üzerinde çalışan ekibin “Sherlock 3’ün en iyi Sherlock filmi olması” için uğraştığını söyledi RDJ. Biz de beklemeye geçtik. Bakalım bu iki devam filmi nasıl olacak?

Bu sırada siz de eğer soruların ve cevapların tamamını okumak istiyorsanız, şu linke tıklayabilirsiniz. O sırada söyleyin, Iron Man 4 ve Sherlock 3 kulağa nasıl geliyor?

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.