Son zamanlarda bizi en çok heyecanlandıran süper kahraman yapımlarından biri tartışmasız Deadpool’un üçüncü filmidir sanırım. Geçtiğimiz günlerde filmin başrolü Ryan Reynolds, üçüncü film için akıllarına hiçbir fikir gelmediğini itiraf ederek Hugh Jackman ve Wolverine’in seriye geri döneceğini duyurdu ve hepimizi büyük bir sevince boğdu. Fakat Ryan Reynolds’un Deadpool hakkındaki tek müjdesi bu değil. Ünlü oyuncu elinde, yılbaşı temalı bir Deadpool filminin senaryosunun tamamen hazır olduğunu açıkladı!

Hangimiz yılbaşında çatıdan inen bir Deadpool'dan hediye beklemedik ki?

Şimdilerde Will Ferrell ile birlikte çektiği Spirited filmi için röportajlar yapan Ryan Reynolds, birkaç yıl önce orijinal Deadpool filminin senaryosunu da birlikte yazdığı Rhett Reese ve Paul Wernick ile beraber Deadpool-Christmas filmi yazdığını itiraf etti. Bahsettiği bu yılbaşı filminin bir müzikal olmadığını söylüyor ama içerisinde bir sürü şarkı ve dansın yer aldığı bir Deadpool filmi yapmak istediğini söylüyor.

Dört yıl önce Rhett Reese, Paul Wernick ve ben Deadpool’un başrolünde yer aldığı bir yılbaşı filminin senaryosunu yazdık. Ama Disney, Fox’u satın aldığında bu proje rafa kalktı. Belki bir gün bu filmi yapma fırsatı buluruz. Müzikal değil ama tam bir Deadpool ve yılbaşı filmi. Belki bir gün yaparız…

Ryan Reynolds’un açıklamalarından açıkça anlayabildiğimiz gibi Disney, Fox’u satın aldığında bu film rafa kaldırılmış ama ilk Deadpool filminin de daha çekilmeden iptal edildiğini, daha sonra Ryan Reynolds’un bizzat kendisinin senaryoyu sızdırması üzerine hayranların stüdyoya baskı yaparak filmi yeniden hayata döndürdüğünü göz önüne alırsak Deadpool’un bir yılbaşı filmine sahip olması o kadar da imkânsız gözükmüyor. Hatta belki de bu açıklamalar, filmin çıkması için atılan ilk adımlar bile olabilir.

Siz ne dersiniz sevgili dostlarım, sizce Deadpool için hazırlanan bir yılbaşı filmi eğlenceli olur mu? Böyle bir filmin yapılmasını ister miydiniz? Yorumlarınızı mutlaka bekliyoruz.

Yazar

Kalabalıkta sesini kaybetmemek için içerik üreten biri. Her ateşin iyi bir hikâyeye ihtiyacı olduğunu düşünür. Film, kitap, dizi, karikatür oyun ve müziğin her türlüsüne ilgisi vardır ama parası yoktur. Onu her yerde "Tavşan" diye çağırabilirsiniz.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.