Deadpool filminin gerçeklik olup olmadığı konusunda hala şüpheleri olan fanboylar artık rahatlayabilir, film çekimleri başladı, çatır çatır çekiliyor. 20th Century Fox’tan gelecek Deadpool filmi, yıllardır konuşuluyordu, olacak mı, olmayacak mı, kim Deadpool oynayacak, hangi evrende geçecek, Zeki Müren bizi görecek mi tadında sorularla habire irdeleniyordu. Artık çekimler başladığına göre en azından bu konuda rahat bir nefes alabiliriz. Zaten bunu yapmamızı isteyen başkaları da var.

Filmde Deadpool’u canlandıracak Ryan Reynolds, kendisi de heyecanlı olacak ki söz konusu Deadpool olunca konuşmaktan çekinmiyor. Twitter olsun, röportajlar olsun, her fırsatta Deadpool’u oynamaktan ne kadar keyif aldığını belirtiyor usanmadan. Geçtiğimiz günlerde Shortlist ile bir röportaj gerçekleştiren ünlü oyuncu, yine Deadpool ile ilgili konuşarak filmin münafık fanboyları çatlatacağının altını çizdi;

1426536256774

“Ben bu filmle ilgili çok mutluyum, dünyasını anlayan harika bir yönetmenle çalışıyoruz. Senaristler karakterin canon haline çok ama çok sadık. En önemli olan şey, her şeyi eleştiren fanboyların bayılacağı damarda bir film yapıyor olmamız. Bu sebeple çok umutluyuz.”

Şimdi bu laf iki türlü de okunabilir, biz pozitif tarafından okumayı tercih ediyoruz. Demek ki yeni Deadpool filmi karakteri takip eden insanları epey bir tatmin edecek, peki ama etmeyenler ne olacak?  Acaba Deadpool filmi hem fanboyları tatmin edip hem de karakteri yeni tanıyacak kitleye kendini kanıtlayabilecek mi? Bu sorular, henüz cevabı olmayan sorular fakat yine de sormaktan korkmamak lazım.

Filmin PG 13 olacağını düşünürsek, fanboylar nasıl tatmin olacak bilemiyorum fakat Reynolds münafıkları çatır çatır çatlatmaya kararlı gibi görünüyor. Deadpool filmi 12 Şubat 2016’da geliyor, o zamana kadar çimi çangalarınıza tutunun.

Yazar

If I ever woke up with a dead hooker in my hotel room, Matt would be the first person I'd call.

3 Yorum

  1. Tarih: 18 Mart 2015 Çanakkale deniz savaşlarının yıldönümü! (Hem deniz hem kara savaşları bugunde anılır,18 Mart, Çanakkale Şehitlerini Anma Günü olarak ilan edilmiştir)

    Musatafa Kemal, silah arkaşlarını ve bu savaşta şehit düşen,gazi olan tüm askerlerimizi şükranla,minnetle anıyorum.

    • Ben Ryan Reynolds’ın Deadpool’un Çanakkale’de verdiği mücadeleyi anlatması için iyi bir seçim olmadığını düşünüyorum. Onun yerine Tamer Karadağlı gibi Türk bir aktör doku uyumu açısından daha iyi olabilirdi.

      • Bence Ryan Reynolds deadpool ile anan arasında geçen maceraları anlatsın daha güzel hikayeler çıkar ortaya.başlangıç olarak seni nasıl peydahladıklarını anlatsın.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.