Avengers: Age of Ultron’un, namı diğer Avengers 2’nin ikinci ünite çekimleri bitti, ana kadroyla olan çekimler (bu noktada çekimler yerine “seçimler” diye yazıyordum az daha, 30 Mart’a kadar geeklik bize haram) başladı. Bu da tek bir anlama geliyordu: Set içi Scarlet Witch ve Quicksilver kostümleri. Önce Geektyrant’tan gördüğümüz şu resimler yayınlandı, Getty embed’iyle koyuyoruz.Ardından da bugün şu videoyu, yine Geektyrant’ta gördük. Video Scarlet Witch ve Hawkeye’ın bir binadan insanları kurtarma çabasını gösteriyor. Görüntü kalitesi çok yok, fakat en azından ne olup ne bittiğini, kimin kim olduğunu anlayabiliyorsunuz.

Anladığımız kadarıyla Scarlet Witch’in kostümü gayet makul seksapel sınırlarında tasarlanmış, gerçekten de Olsen’ın dediği doğru, çizgi romanlardaki o aşırı seksilikten eser kalmamış. Quicksilver için de gördük ki, en azından fotoğraflarda, Aaron Taylor-Johnson’un boyu, posu, heybeti çok sırıtıyor. Bekleyelim bakalım, Kick-Ass’te o kadar yapılı bir adam gibi gözükmemişti hiç gözümüze.

Ne diyoruz Geekyaparlar? Olmuşlar mı?

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.