Bad boys bad boys whatcha gonna do?
Whatcha gonna do whatcha gonna do when they come for you?

Will Smith benim için çocukluğumdan beri aşina olduğum bir sima. Yıllar boyu sayısız filmini görmüş, adını bile hatırlamadığım sürüsüne bereket projesine tanık olmuşumdur belki de. Ancak itiraf etmek gerekir ki, onca filmi arasında yalnızca birkaçı unutulmaz olarak kalıyor hatırlarda. Mesela Men in Black; mesela I, Robot; mesela I Am Legend; mesela Hancock… Tabii bu filmlerin yanı sıra Miami gibi video klipleri veya Bright dizisi, Suicide Squad filmi ya da Alaaddin gibi gelecek olan projelerini de sayınca gerçekten filmografisi bayağı uzuyor. Uzasın, biz onu böyle sevdik zaten.

Girizgah kısmında neden uzun uzun Will Smith övdüğüme gelirsek… Belki de kendisini tanıdığım ilk filmlerden biri olan Bad Boys ikilemesine dair bir haberimiz var, onu müjdelemek için geldim. Martin Lawrence ile Will Smith’in akıllardan silinmeyen o Bad Boys filmlerinin bir yenisi yolda, hazır olun. KÖTÜ KIZANLAR DÖNÜYOR, ŞİMDİ N’APACAKSINIZ?

Bizzat Will Smith’in ve Martin Lawrence’in Instagram hesaplarında paylaştıkları bu güzel haberin müjdeleyici videolarını hemen sizlere ulaştıralım:

Keanu Reeves’in John Wick olarak geri dönüşü gibi müthiş patlama efektli bir etki yaratır mı bu haberimiz emin değiliz, ancak bir zamanların en mühim aksiyon filmlerinden olan Bad Boys’un üçüncü bir projeyle geri dönüyor oluşu bir bakıma güzel bir nostalji olacak. Çünkü bir reboot değil, sil baştan çekilen hiçbir şey yok. Tamamen zevk için yapılan bir proje; bir gerekliliği olmadığı için de çok eğlenilecek gibi duran bir fikir.

Entertainment Weekly’nin haberine göre Bad Boys For Lifecopped şeklinde adlandırılan üçüncü film, 17 Ocak 2020’de gösterime girecek. Ancak bu sefer Michael Bay ve mükemmel patlama efektli yönetmenliği yerine koltukta Adil El Arbi ve Bilall Fallah isimleri yer alacak. Ne dersiniz, bu kötü kızanlar gelince n’apıyoruz?

Yazar

Geveze, aşırı heyecanlı, domates surat. Ailenizin mülayim, cep tipi ponçiği. Profesyonel inek. Özel gücü ise role play yazmak. @poncikbruiser

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.