Mozart in the Jungle – Monica Bellucci

Bellucci Mozart in the Jungle

Eğer içinizde bir Monica Bellucci aşkı varsa, muhtemelen bunu kati suretle Spectre’da tatmin edemediniz. Bellucci çok küçük bir role sahipti Daniel Craig’in veda filminde. Kendisini sevenleri de pek tatmin etmedi. Eğer siz de bu gruba dahilseniz, o zaman geçen sene En İyi Komedi dalında Altın Küre alan Mozart in the Jungle’ın üçüncü sezonunu yazın takviminize. Bellucci bu sezonda Alessandra isimli ikonik bir opera sanatçısını canlandıracak. Elbette karakter ikonik olduğu kadar manyak da. Merakla bekliyoruz!

 

It – Bill Skarsgard

Skarsgard It

Yani maşalllah, Skarsgard ailesi kadar verimli bir aktör topluluğu daha yok herhalde. İsveçli aktör Stellan Skarsgard’ı Avengers’dan tanırsınız. Kendisinin dört oğlu var. En küçüğü 95’li, o daha yeni yeni kariyer yapmaya çalışıyor. Yine de birkaç yerel hiti var. En büyükleri Alexander Skarsgard, True Blood ile meşhur oldu, bu yaz Tarzan olacak. İkinci büyük Gustaf’ı Vikings izleyicileri Floki olarak tanırlar zaten. E bir de küçük ortanca var, Bill. O da It’in yeniden çekiminde Pennywise karakterini aldı son habere göre.  Maşallah diyelim yani, adamlar babadan oğula başarılı…

 

Ready Player One – T.J. Miller

Miller Read Player One

Son haberimiz de çok hayırlı bir evlilikten. 2018’de çıkacak olan ve bizi pek enterese eden Spielberg filmi Ready Player One’ın halihazırda geniş kadrosu, yine çok başarılı bir eklentiyle büyüdü. Tye Sheridan, Olivia Cooke, Simon Pegg, Ben Mendelsohn ve Mark Rylance’lı kadroya, Silicon Valley ile yaptığı çıkışını Deadpool’daki Weasel rolüyle pekiştiren T.J. Miller eklendi. Film zaten ilginç, e Spielberg zaten Spielberg, Miller da işin çileği oldu!

 

 

1 2
Yazar

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.