2. Star Wars, İlk Defa, Dijitalde!

Star-Wars-Digital-HD

Star Wars filmleri bugüne kadar pek çok farklı medyumda kendilerine yer buldular; Betamax, VHS, VCD, DVD, Blu-Ray… Ama hiç dijitale uğramamışlardı. Disney yeni çıkacak filmlerin ışığında gaza bastı ve filmleri yüksek çözünürlüklü olarak dijital alana taşıdı. iTunes, Google Play, Vudu, Amazon, Verizon FiOS, Xbox Video ve Disney Movies Anywhere kanallarından satın alınabilinecek olan orijinal üçleme yanında hiç görülmemiş kesilen sahneler, yapım belgeselleri ve kamera arkası görüntüleriyle gelecekler. Altı filmin birden dijitale taşındığını da söylemek lazım. Peki üçüncü haber?

 

3. Filmin Afişinin Eli Kulağında!

Star-Wars-The-Force-Awakens-logo-700

Dedik ya, Star Wars Celebration yaklaşıyor. 16 Nisan’da Anaheim Kaliforniya’da start alacak olan Star Wars Celebration’ı çok özel bir haberle başlayacak. Collider’ın haberine göre filmin “teaser” afişi bu etkinliğin başında yayınlanacak. Hatırlayacaksınız son üçleme için de teaser afişler yayınlanmış, hatta bir tanesi bir hayli ikonik bir imge olmuştu. Gözünüzün önüne gelecektir, küçük Anakin Skywalker’ın Tatooine’de başı öne eğik yürüdüğü, gölgesinin de Vader şeklinde yandaki bir binaya aksettiği görsel. Buradan da öyle ikonik bir çalışma bekliyoruz, hakkımızda hayırlısı!

1 2
Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.