Geçen yıl yazmıştık, Disney yöneticileri yönetim kurulu toplantılarında Han Solo, Yodikboy ve Bobba Fett’in ‘origin’ filmlerinin çekilmesi için bütçeyi onaylamışlardı.

MAIN-Aaron-Paul-and-Han-Solo

Şimdi Star Wars Episode VII adım adım yaklaşırken, origin filmleriyle ilgili dedikodular da artıyor.

Filmleri Gareth Edwards‘ın (Godzilyon) yöneteceği çoktandır konuşuluyordu, şimdi adını vermek istemediğimiz, çünkü araştırdık bu dedikodunun nereden çıktığı belli değil, lanet olası sürtük Aaron Paul‘ün de “Bir yerinden beni de katın hocam projeye” diyerek açık çek verdiği yönünde. Aaron Paul, bir süredir Star Wars projeleri etrafında kafayı gösteriyor, geçenlerde de Empire Strikes Back‘in tiyatro yapımında Luke Skywalker oynamayı kabul etmişti. Olursa iyi olur, olmazsa da zaten Gareth Edwards’ın çekeceği filmden ne hayır gelecek bilemedik. Neyse dur bakalım, Godzilla komikti diye umutları yitirmeyelim hemen.

2 Yorum

  1. İlk olarak bazı konular hakkında çok kesin konuşuyorsunuz ve bu çok itici bir izlenim bırakıyor. Çoğu yazınızı beğenerek takip ediyorum ama, Gareth Edwards’ın Godzilla’sına komik demek bence yanlış ki bence çekilmiş en iyi Godzilla filmlerinden biriydi. Görüntü yönetmenliği açısında Garet ve ekibi harikalar yaratmıştı o sebeple Star Wars projesi için gayet uygun bir aday. Aaron Paul’dan Han Solo bence olmaz. Boba Fett çok iyi olur ama o şekil düşünsünler.

  2. Önceki yazıyı da okudum, Origin hikayelerine niye karşısınız yaw? Extended Universe’i çok takip edememiş biri olarak, bunlar hep beni heyecanlandıran hareketler. Star Wars öyle geniş, öyle keyifli bi evren ki, saçma sapan Rebels bile kendini izlettiriyo. Old Republic dönemine eğilsinler, oralarda çok eğlence var.

    Han Solo konusuna ise Aaron Paul’u sevmekle beraber Han Solo’yu Harrison Ford dışında kim oynasa (hatta Harrison Ford’un bile oynamasıyla ilgili kafamda soru işaretleri var) beğenmeyeceğimi düşünüyorum. Tabi aynı şeyi Joker için de söylemiş ve söylediklerimi yemek durumunda kalmıştım. Yine de “sarcastic” yönü daha güçlü biri bulunabilir diye düşünüyorum, Aaron fazla dramatik kalıyo sanki.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.