Deadpool filmlerinin pazarlamaları, kuvvetle muhtemel Ryan Reynolds ve ekürisinin sürece dahil olmasından dolayı inanılmaz komik ve akıllı geçiyor farkındasınız değil mi? Gerek ilk filmin şahane emoji posteri, Sevgililer Günü atfı; gerek ikinci filmin David Beckham ile yaptığı şakalar, Ryan Reynolds’un Hugh Jackman ile olan atışması… Ve üstelik bulaşıcı da. Işığı gören geliyor, Teen Titans GO! To the Movies filminin son fragmanına bakar mısınız?

https://youtu.be/kn4R4ByKuas

“Fragman” diyoruz ama hürmeten, esasında bu sadece 27 Temmuz tarihinde Amerika’da vizyona girecek Teen Titans GO! To the Movies filmi için hazırlanmış bir komikli video. Karşımıza Will Arnett‘in seslendirdiği Deathstroke çıkıyor. Açık açık “Bu çok sevdiğiniz Deadpool benden çakmadır, haberiniz olsun” diyor. Bir yandan bizi Teen Titans’ın filmiyle fikirsel olarak tanıştırıyor, bir yandan da haklı bir şey dile getiriyor zira evet; çizgi roman severler biliyor ki Deadpool aktif olarak Deathstroke parodisi olarak başlıyor hayatına.

Ha elbette bu videoyu izledikten sonra insanın aklına gelen ilk soru bu filmin olayının ne olduğu yönünde. Aaron Horvath ve Michael Jelenic‘in geliştirdiği bir çizgi dizi olan Teen Titans Go!, DC’nin genç süper kahramanlar ekibini daha genç bir izleyici kitlesini hedefleyerek anlatıyor. Filmin ana kadrosu Beast Boy, Starfire, Raven, Cyborg ile ekibin lideri Robin‘den oluşuyor. Bunların seslendirme ekibi animasyon dizisinden birebir gelmiş, sırasıyla Greg Cipes, Hynden Walch, Tara Strong, Khary Payton ve Scott Menville başrollerde.

Fakat filmin içerisinde muhtemelen ufak ve konuk oyuncu rollerinde çok ilginç oyuncular var, onu da söylememiz lazım. Will Arnett Slade, Kristen Bell Jade Wilson karakterlerini canlandırıyor. Justice League kadrosu filmde var, maşallah her birini özene bezene oyunculara dağıtmışlar. Oğlunun adını Kal-El koyacak kadar Superman hayranı olan ve vakti zamanında role tırnak kadar yaklaşan Nicolas Cage Superman rolünde. Batman rolünde talk show sunucusu Jimmy Kimmel var. Wonder Woman olarak yakında kendi filmi de gelecek Halsey‘yi dinleyeceğiz. Green Lantern rolünü de rapçi Lil Yachty canlandıracak.

Genel olarak çoluk çocukla izlemek üzere eğlenceli bir süper kahraman çizgi filmi yolda gibi gözüküyor. Siz ne diyorsunuz?

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.