Ninja Turtles filmiyle ilgili olumsuz düşüncelere sahip olduğumu uygun gördüğüm her ortamda paylaştım, paylaşıyorum da. Yine de yeni filmden haberler gelmeye devam ettikçe çocukluk anılarımın da etkisiyle kendimi bakmaktan alıkoyamıyorum. Çünkü haberlerde geçen her isim, her karakter beni bambaşka zamanlara götürüyor.

Tam isminin “Teenage Mutant Ninja Turtles: Half Shell” olduğu kesinleşen filmimizle ilgili gelen en son haberler ışığında kadromuzun artık iyice şekillendiği gözleniyor. Dailymail’in paylaştığı set fotoğraflarında Brain Tee’nin oynadığı Shredder’ı, Brittany Ishibashi tarafından canlandırılan Shredder’ın kızı Karai’yi ve çizgi film severlerin keyifle hatırladığı aptal ikilimiz Rocksteady ve Bebop’ı görebiliyoruz. Bebop rolünde Gary Anthony Williams’ı, Rocksteady rolünde ise WWE güreşçisi Sheamus’u izleyeceğiz. İkisini de henüz domuz ve gergedan hallerini almamış şekilde görüyoruz.

megturtles

Bu arada birkaç hafta önce de Laura Linney’nin yer aldığı set fotoları internete düşmüş, kendisinin bir federal ajan görünümünde olmasından dolayı, sonraki dönem çizgi romanlarda erkek bir karakter olan John Bishop’ın bir versiyonunu oynayacağı iddia edilmişti. Ayrıca orijinal filmlerde April O’Neil’i oynamış olan Judith Hoag da filmin kadrosunda yer aldığını ima eden tweetler atmıştı.

Daha önceki haberimizde belirttiğimiz gibi ilk filmin kadrosunun üstüne Arrow’umuz Stephen Amell Casey Jones olarak, Tyler Perry de Baxter Stockman olarak eklenmişti. Her bir isim ayrı bir heyecan veriyor, ayrı bir hatıraya götürüyor. Eğer ki ilk filmi izlememiş olsaydım, “Bırakın diğer bütün filmleri, benim en çok beklediğim film bu” derdim. Ama ilk filme kızgınlığım o kadar fazla ki, bu filmle ilgili önyargımı atamıyorum.

Çekimleri hala devam eden filmin gösterim tarihi 3 Haziran 2016. 2016 Geek savaşlarında kendine üst sıralarda yer bulması zor gözükse de ilk filmde olduğu gibi (125 milyon $’lık bütçesiyle, 485 milyon $ hasılat elde etti.) bütçesinin birkaç katı para kazandırması yüksek ihtimal. Bu arada ilk filmde Shredder’ın yancısı rolünde izlediğimiz William Fichtner yaptığı açıklamada 3 filmlik kontratı olduğunu açıklamış. Ayrıca Michelangelo’yu oynayan Noel Fisher da dört kaplumbağanın da kontratlarının 3 filmlik olduğunu teyit etmiş. Yani büyük olasılıkla üçüncü film de bizi bekliyor. Şimdi sizleri set fotoğraflarıyla başbaşa bırakayım.

Shredder_Brian_Tee

karai

bebop

rocksteady-bebop

 

'Teenage Mutant Ninja Turtles 2' movie set Featuring: Laura Linney Where: Manhattan, New York, United States When: 12 May 2015 Credit: TNYF/WENN.com

 

 

 

 

 

 

Yazar

A Man Who Walks Alone... @tutkutuzlu

1 Yorum

  1. alp demirkabız Cevap ver

    ulan bu hollywooddaki yabancılara üzülüyom bee. kendi ülkelerinde tatar ramazan, hollywoodda çaycı çocuk. misal thordaki abi tadanobu asano karizmasıyla oyunculuğu ile tüm marvel filmlerindeki oyunculardan daha kalibreli bi adam ama para uğruna şöhret uğruna kendini rezil ediyo

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.