Marvel’ın film takviminde temkinle yaklaştığımız ama daha yüksek oranda heyecanlanmamıza engel olamadığımız bir film var: Thor: Ragnarok. Elbette bu heyecanın en büyük sebeplerinden biri filmde yeşil eleman Hulk’ı görecek olmamız. En son şaibeli şekilde ortadan kaybolan Bruce Banner, AoU’dan beri ilk kez Thor: Ragnarok’ta, evinden çok çok uzakta boy gösterecek. İşte Kevin Feige tarafından Hulk’ın epik dönüşünden çok daha fazlasına kadir olacağı iddia edilen Thor: Ragnarok filminin çekimleri son hız sürüyor ve birkaç ay daha süreceği tahmin ediliyor.

ragnarok-640x320

Ancak bugün Mark Ruffalo, İnstagram hesabından bu durum hakkında soru işaretleri yaratacak bir fotoğraf paylaştı. Filmin yönetmeni Taika Waititi’yle çekildiği fotoğrafın altına “Waititi’yle Thor 3 setinde son günüm. Bu filmi çekerken inanılmaz eğlenceli zaman geçirdim.” yazarak Thor: Ragnarok’taki çekim günlerinin bittiğini duyurdu. Bu açıklama hayranların kafasında doğal olarak Hulk’ın film içinde görüneceği süre hakkında sorular ve gladyatör kılıklı yeşil devi az görecekleri kaygısını yarattı.

Adsız

Filmde belirleyici rol oynayacağı söylenen bir oyuncunun sette bu kadar kısa süre bulunması gerçekten merak uyandırıcı. Ancak Ruffalo’nun bu filmde tamamı CGI bir karakteri canlandıracağını ve Bruce Banner’ın filmde kendini göstermeyeceği söylentilerini düşünürsek bu haber o kadar da kaygı uyandırıcı gözükmüyor. Yine de dedik ya, filme karşı temkinliyiz. Önceki iki Thor filminden ağzımız yandığından Ragnarok hakkında düşen her haberi üfleyerek yiyoruz. Filmde çok fazla yeni karakter tanıtılacağını da bildiğimiz için sevdiğimiz ve istediğimiz karakterlere yeterince ekran süresinin düşmeme ihtimalini düşünmek pek pesimistlik sayılmaz. Anlaşılan endişelerimizi dindirmek için en azından bir fragman görmemiz gerekecek.

Daha çekimlerinin bile bitmesine birkaç ay varken şimdiden bolca konuştuğumuz Thor: Ragnarok’un vizyona gireceği tarihi merak ediyorsanız o tarih 4 Kasım 2017. Göze çok ileri bir tarih gibi gözükse de en azından bir teaser izlemeye çok uzak değiliz bence. Siz o gün gelene kadar endişeli olacak mısınız? Hulk gerçekten birkaç yumruk sallayıp veda mı eder yoksa bu endişeler abartı mı? Şimdi sizi dinliyoruz geekler.

Yazar

Lord olmak için yola çıkan gariban geek kendini bir anda yazar olarak buldu. Geek kültürüyle küçük şakalaşmalarını, sinemayla flörtlerini yazıya dökmek için burada. Muhitte Geek_Lord olarak bulabilirsiniz.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.