Bana daha çok Wolverine, daha çok aksiyon, daha çok Hugh Jackman lazım diyenlerdenseniz size hayırlımsı bir haberimiz var: İlk filmiyle olmayan, ikinci filmiyle ise olurmuş gibi yapan serisine sol kulvardan hızlı bir şekilde Wolverine 3 geliyor. Açıklama da kesin yerden.

Wolverine 3

İkinci filmin yönetmen James Mangold, resmi Twitter hesabında Rob isimli kullanıcının “Wolverine filmi X-Men: Age of Apocalypse’den sonra mı gelecek?” sorusuna, “Ne yapacağımızı belirlemeye çalışıyoruz. Şu anda, ben X-Men: Age of Apocalypse’den sonra yeni Wolverine’i çekeceğim” şeklinde cevap verdi.  Açıkçası Fox‘un bu noktada Marvel’ın Avengers modelini imite etme niyetinde olduğunu sağır sultan dahi biliyor. Karakter de sevilen bir karakter olduğundan, Wolverine 3 haberine şaşırmadık. Merak ettiğimiz nokta, ilk film gibi darmadağın mı olacak, yoksa ikinci film gibi daha derli toplu ve daha izlenebilir bir tada mı sahip olacak? Bakalım, bekleyip göreceğiz.

O sırada şimdi o kadar tıkladınız, eliniz boş göndermeyelim, aşağıya 23 Mayıs’ta “X-Men: Geçmiş Günler Gelecek” ismiyle ülkemizde vizyona girecek (çeviri konusunda çok kararsızım, olmuş mu, olmamış mı?) X-Men: Days of Future Past‘in Türkçe altyazılı resmi fragmanını iliştirelim. Maksat X-adamlar için heyecanlanmak olsun.

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.