Ne hikmetse kimsenin çok umursamadığı bir yarış serisinden, dünyanın en fazla gişe geliri elde eden filmlerinden birine dönüşen Fast & Furious serisi, 7. filmiyle devam edecek, bunu uzun süredir biliyoruz. Başrol oyuncularından biri olan Paul Walker’ın vefatının ardından onun halihazırda çekmiş olduğu sahnelerle devam etme kararı alan seri, şu ana kadar 7. filmi resmen duyurmamıştı. Şimdiyse maşallah, filmle ilgili duyurulmadık şey bırakmadılar resmen. Sadece ismi, ilk afişi ve fragmanının çıkış tarihi değil; aynı zamanda bunlar dışında kalan şeyleri de duyuracakları bir organizasyonu duyurdular zira!

Şimdi önce isimden başlayalım. Yalan olmasın, Fast & Furious serisi beni isim konusunda deli ediyor. Bu filmin ismini Furious 7 koymuşlar. Sadece Furious 7. Neresinden baksanız tutarsızlık bu serinin isimleri arkadaş. İlk filmin adı The Fast and the Furious idi. Sonra 2 Fast, 2 Furious yaptılar. Sonra Tokyo Drift geldi, sonra iyice sapıtıp dördüncü filmin adını Fast & Furious koydular. Beşincisi Fast Five’dı, altıncı da da rotayı düzeltip Fast & Furious 6 koymuşlardı, bundan sonra da öyle gider diye umutlanmıştık. Kazın ayağı öyle değilmiş demek ki.

Furious-7

Yukarıda gördüğünüz de filmin ilk afişi. 31 Ekim’de, Los Angeles’ta gerçekleşecek ve Jason Statham, Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson ve Chris “Ludacris” Bridges’ın katılacağı bir organizasyonda da ilk fragmanı görme şansına erişebileceğiz. Bu saydıklarım da vefat eden Paul Walker ve organizasyona katılmayan Kurt Russell dışında bütün oyuncu kadrosunu oluşturuyor zaten.

Los Angeles’ta vuku bulacak organizasyon Amerikan televizyonlarında canlı da yayınlanacak. Muhtemelen internette de paylaşılır. Fragmanın kendisi de aynı gün Universal tarafından internete koyulur zaten muhtemelen. Biz her halükarda büyük bir haber varsa diye peşinde olacağız.

Filmin kendisi de 3 Nisan 2015’te vizyona girmiş olacak. Ne diyorsunuz peki, heyecanlı mısınız Furious 7 için?

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

1 Yorum

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.