Bilmem kaç hafta önce söylemiştik, Kambırbeybi gümbür gümbür geliyor, sakalıylan, karizmasıylan, büyüsüylen muhteşem bir Dr. Strange olacak, bak dedikodular var demiştik.

hanımlar..?
hanımlar..?

Benedik Kambırbeybi, artık hep karizma, zeki, tuhaf adamların oyuncusu olacak, o belli. Marvel’ın sitesinde yazdığı kadarıyla, Dr. Strange filminde, Kambırbeybi pırıl pırıl bir beyin cerrahını oynuyor, çimler ürpertici bir trafik kazasından sonra da mistik büyü dünyasını, paralel boyutları, Yecüc ve Mecüc‘ü, Bilbo ve Smaug‘u, Dungeon ve Dragon‘u, muhtemelen bir de öpüşme sahnesi ile Loki’yi öğreniyor, işler çığrından çıkıyor!

Loki ile öpüşme sahnesini Marvel yazmadı, ama birbirimizi kandırmayalım, tumblr’cılar yorumlara shipping gif bassın, anladınız siz.

Neyse, 2016’ya az kalmadı ama sabır! Bir şiir ile kapatalım haydi:

Kambır kambır ne acayip tipin var,
Çipil çipil gözlerin, kocaman suratın var,
Bilmem sana neden yandım, içimde duygular,
Kalbimde kocaman bir tumblr hesabın var.

Tinker, Tailor, Soldier, Spy’da ne çirkindin,
Sherlock’ta gördüm seni, içimi tiril tiril titrettin,
Şimdi Loki’yle, Iron Man ile aynı ekrandasın,
Felek öcün aldı mı, imdi yürek yırtılur.

 

 

4 Yorum

  1. Zaten bekleniyodu ama yine de sevindim. Sizinde önceden yazdığınız gibi Strange’e bu kadar “strange” bi adam yakışırdı, yerinde olmuş.. Sakallı falan nasıl olacak acaba?

  2. Çok sevindim bu casting haberine, olmasını da istiyordum zaten dedikodulardan beri. Ama abi artık şu adamın soyadı ile dalga geçmeyin ya gayet karizmatik bir soyismi var yani 😀

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.