The Flash

barry-gideon

Evet, ben de ilk gördüğümde şaşırdım. Buraya da biraz clickbait olarak koydum zaten. Bir easter egg ya da kötü kadın falan değil, Reverse-Flash’in yapay zekası Gideon var ya, onu seslendiriyor kendisi. Sesin Gideon’a yakıştığı aşikar. Bundan sonra daha bir dikkatli dinlerim artık.

 

Gotham

Gotham3

Morena’nın son televizyon bombası. Gotham’la ilgili önceden bolca tartıştık. Ama eminim hepimizin anlaştığı bir nokta varsa, o da Morena’nın Leslie Thompkins olarak diziye çok yakıştığıdır. Hem başroldeki Gordon’la ilişkisi, hem de karakterin dizi içindeki rolü, hem de tabii ki fiziksel güzelliği itibariyle ortaya takdir edilecek bir iş çıktığı konusuna katılmayan yoktur herhalde. En azından Barbara’ya kıyasla çok daha başarılı bir kadın karakter olduğu şüphe götürmez. İkinci sezonda da aynı rolle döneceğinin açıklanmış olması da diziyi sevenleri memnun etmiştir diye düşünüyorum.

 

Deadpool

morena-baccarin-on-the-set-of-deadpool-in-vancouver-april-2015_1

Finali en çok önemsediğim işiyle yapmak istedim. Evet Deadpool gelecek senenin en heyecanla beklediğimiz işlerinden biri ve evet Morena bu filmde esas kadını oynuyor. Detaya inmek gerekirse senaryoyu çok bilmesek de Vanessa Carlysle (Copycat) filmin başrollerinden biri olacağı açıklanmıştı. Ben de çok bilmiyorum ama wiki’den okuduğum kadarıyla güçleri şekil değiştirmek ve güçleri taklit edebilmekmiş. Sızan set fotolarından (yukarıdaki resim) anladığımız kadarıyla çizgi romandan farklı bir görüntüyle devam etmeyi seçmişler. Bakalım bu deli dolu filmde daha ciddi rolleriyle dikkat çeken Morena nasıl bir performans gösterecek.

 

Diğer işleri

stargate-morena

Hemen belirteyim Homeland’i, kendim izlemediğim için listeye almadım (e.n.: ben izledim, aldık sayın!). Dizinin hayranları kızmasın bana. Onun dışında Stargate SG-1’de tekrar eden bir rolü olmuş. Yukarıdaki resim de oradan zaten. Bunlar dışında OC’den HIMYM’a, Las Vegas’tan Always Sunny’ye kadar pek çok dizide konuk oyunculukları da mevcut. Ayrıca her zaman Comic-Con’da en ilgi gören kişilerden biri olduğunu da eklemek lazım.

Yazıyı burada tamamlarken, unuttuğum, sizin için önemli olan, değinilmediğini düşünülen işlerini yorumlarda paylaşmaktan çekinmeyin lütfen. Yapmışgeekler’in yeni bölümünde görmek istediğiniz ünlüleri de yorumlarda veya muhit’teki şu başlıkta paylaşmaya devam edin lütfen. Katkısından dolayı xef6’ya da tekrar teşekkür eder, yeni yazılarda görüşmeyi dilerim.

1 2
Yazar

A Man Who Walks Alone... @tutkutuzlu

3 Yorum

  1. Kemal Can Andaç Cevap ver

    Stargate’te Claudia Black’in İsavari bir şekilde dünyaya gelen kızını oynuyordu, gıcık bir karakteri vardı. Biraz da Firefly’daki performansını aratmıştı ama Gotham’da iyi toparladı.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.