I Am Groot geçtiğimiz sene tam bu zamanlarda yayınlanan ilk sezonunun ardında yeni bir sezon ile önümüzdeki ay döneceğini bir fragman ile bizlere gösterdi.

I Am Groot yepyeni beş adet kısa bölüm ile 6 Eylül 2023 tarihinde Disney+ platformu üzerinde yayınlanacak. Yepyeni bir sezondan ziyade tek bir sezonu ikiye böldüklerini düşündürten dizimiz böylece MCU içinde ekim ayında bizlerle buluşacak Loki dışında devam sezonuna kavuşan tek Disney+ işi olacak şimdilik. Guardians of the Galaxy Vol. 2 filminin hemen sonrasındaki zaman diliminde geçen Groot maceralarımızda, yine ufaklığın başını çeşitli belalara sokmasını izleyeceğiz fragmana bakılırsa.

İlk sezonu oldukça silik olan I Am Groot dolayısıyla yeni sezon adına da bir heyecan oluşturmuyor. Yine de bölümler oldukça çabuk bittiği için izlenip geçeriz muhtemelen. Disney+ tarafında MCU için işlerin pek iyi gittiği de söylenemez ayrıca. Secret Invasion ben fena bulmasam da genel kitle tarafından hiç sevilmedi ve hatta alay konusu bile oldu, keza eleştirmenler de memnun kalmadı. 29 Kasım tarihinde diğer Disney+ dizilerinin aksine tüm bölümleri tek seferde yayınlanacak Echo da içinde Daredevil ve Kingpin olacak diye biraz ilgi çekiyor sadece ki Marvel’ın hiç oyalanmadan diziyi aradan çıkartmak istediği yayınlanma yönteminden belli.

İşte elimizde ilk sezonu çok sevilen ve en çok izlenen MCU D+ işi olan Loki var, inşallah devam sezonu iyi olur da sonbaharı da o kurtarır biraz evren adına. İnsan düşünmeden edemiyor: Son yıllarda insanların benimsediği işler hep Spider-Man: No Way Home, GotG3 ve Loki gibi öncesinden gelen karakterlere ait oldu ve yeni hiçbir iş benzer etkiyi oluşturamadı. Şu grev sürecini inşallah iyi değerlendirir Kevin Feige de aklını başına alır, yoksa gidişat gittikçe daha umutsuz gözüküyor.

I Am Groot ilk sezonunda sizi mutlu etmiş miydi? Karakteri bu halindeyken mi tercih ediyorsunuz yoksa en son filmdeki gibi mi? Disney+ işlerini takip ediyor musunuz aynı heyecanla? Görüşleriniz kısa kısa yazın aşağıdaki kutucuğa.

Yazar

Hikâye odaklı oyunlar oynarım, film/dizi izlerim, arada sırada da çizgi roman okurum. Bunlarla meşgul değilsem de muhtemelen uyuyor olurum. "Benim düşünceme göre endişelenenler iki kez acı çeker."

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.