Mortal Kombat 1 bu sonbaharın en beklenen oyunlarından biri. Hem seriye atacağı soft reboot ile hem de oynanışa getireceği kameo dövüşçüler gibi yeniliklerle heyecanlandıran oyun için her yeni tanıtım materyali de haber değeri taşıyor dolayısıyla. Bugünkü haberimiz ise oyuna oynanabilir karakterlerden biri olarak eklenen Megan Fox!

Mortal Kombat 1 ile 2002 yılındaki Mortal Kombat: Armageddon oyunundan beridir oynanabilir karakterler arasında yer almayan Nitara ismindeki yeraltı dünyasından gelen vampirimiz geri dönüyor. Karakterin görünüşü ise direkt Megan Fox hanımefendinin suratı olacak. Karakter hakkında şöyle diyor orijinal Transformers üçlemesinin yıldızı: “O bu garip dünyadan geliyor, o bir çeşit vampir yaratık. O kötü ama bir yandan da iyi. Kendi insanlarını kurtarmaya çalışıyor. Onu gerçekten seviyorum. O bir vamipr dolayısıyla herhangi bir sebepten bağ kurulabilir. Bir oyunda bulunmak güzel, anlatabiliyor muyum? Çünkü sadece seslendiriyor değilim, sanki o benmişim gibi olacak.” Videoda ayrıca Megan Fox’un en bilinen rollerinden Jennifer’s Body filmine de gönderme var.

Mortal Kombat serisi dövüş oyunlarıyla alakası olmayan benim için hikâyeleri açısından oldukça ilgi çekici. Özellikle de yakın zamanda attıkları reboot ile başlayan son üç oyun için bunu diyebilirim. Yapımcı NetherRealm Studios aynı etkiyi Injustice serisi için de uyandırıyor, onun da üçüncüsünü görmeyi istiyorum. Hatta önce onu bekliyordum ben de herkes gibi. Türü sevenler için müthiş bir sene olduğunu da söylemeden geçemeyeceğim ayrıca hem haziran ayında oldukça başarılı bir çıkış yapan Street Fighter 6 ve bizleri bu ay karşılayacak Mortal Kombat 1 ile. Üç büyükler diyebileceğimiz dövüş oyunu serilerinden bir diğeri olan Tekken ise sekizinci oyunuyla yeni yılın ilk ayında bizlerle olacak aklınızda bulunsun.

Megan Fox’u görmek sizi mutlu etti mi? Mortal Kombat 1 beklediğiniz oyunlar arasında mı? Başka hangi ünlü suratları oyunlarda görmek istersiniz yoksa tanıdık simaları görmek dikkatinizi mi dağıtıyor? Fikirlerinizi bizlerle çok vahşet içermeyen biçimde paylaşabilirsiniz.

Yazar

Hikâye odaklı oyunlar oynarım, film/dizi izlerim, arada sırada da çizgi roman okurum. Bunlarla meşgul değilsem de muhtemelen uyuyor olurum. "Benim düşünceme göre endişelenenler iki kez acı çeker."

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.