Taika Waititi bu sonbaharda çıkış yapacak olan Thor: Love and Thunder The Official Movie Special kitabında bulunan konuşmasında beşinci bir Thor filmi olursa nasıl olması gerektiği hakkında düşüncelerini belirtmiş.

Ona yapacak ne kaldı? Karakterin evrimi ile bağlantılı şekilde ilerleyen bir şey gibi hissettirmeli ama aynı zamanda eğlenceli bir şekilde ve aşması gereken zorlukların üstüne eklenerek geliyormuş gibi. Hela’dan daha güçsüz bir düşman koyabileceğimizi sanmıyorum. Bence buradan bir adım daha öteye gitmeli ve onun karşısına korkulası bir düşman koymalıyız.” Diyerek durumdan bahsediyor Taika Waititi.

Peki, sevgili Taika Waititi sana sormazlar mıGorr the God Butcher dördüncü filmde vardı da ne yaptın onunla?” diye. Adam resmen dalga geçer gibi konuşuyor, sanki Thor: Love and Thunder filmini biz çektik! Elinde son yılların en beğenilen Thor düşmanı varken bile onu düzgün kullanamamışken daha ne güçlü düşmandan bahsediyorsun? Cidden Thor: Ragnarok oldukça beğendiğim bir filmdir ama dördüncü film son yıllarda izlediğim en kötü süper kahraman işi valla. Başkası adına bu kadar utandığım nadir olmuştur yani. O filmden sonra da Taika Waititi’nin en ufak sözüne itimat edilmemeli bence söz konusu Thor olduğunda.

Siz bu açıklama hakkında ne düşünüyorsunuz? Thor: Love and Thunder tam bir kepazelik değil miydi? Başka hangi Thor düşmanını beyaz perdede görmek istersiniz? Cevaplarınızı kendinizden soğutmadan aşağıya yazabilirsiniz.

Yazar

Hikâye odaklı oyunlar oynarım, film/dizi izlerim, arada sırada da çizgi roman okurum. Bunlarla meşgul değilsem de muhtemelen uyuyor olurum. "Benim düşünceme göre endişelenenler iki kez acı çeker."

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.