5) Oscar Isaac, Moon Knight’ı Canlandıracak.

Marvel’ın Disney+ için açıkladığı diziler arasında, Loki, WandaVision, Falcon and The Winter Soldier ve She-Hulk ile birlikte ismi geçen ancak araya küresel bir salgın girdiği için, yeni haberlerini alamadığımız Moon Knight, kendisine hem başrol hem de yönetmen buldu.

Mısırlı yönetmen Muhammed Diab, dizinin yönetmen koltuğunda olacak. Son Star Wars üçlemesinde Poe Dameron’a hayat veren ve ertelenen Dune filminde Leto Atreides’i canlandıracak olan Oscar Isaac‘i Moon Knight dizisinin başrolünde izleyeceğiz. Moon Knight karakteri hakkında daha fazla bilgi için, youtube kanalımız için hazırladığımız Kimdir serisine bir göz atabilirsiniz.

6) Assassin’s Creed Dizisi Geliyor.

Netflix, 27 Ekim’de ünlü oyun serisi Assassin’s Creed için bir live-action dizi uyarlaması hazırladıklarını duyurdu. Bu haberi sizlerle şuradan paylaşmıştık, oraya bir bakabilirsiniz. Aslında bu dizi, Netflix’in Assassin’s Creed markası özelinde yapacağı tek iş olmayacak zira gelen açıklamalar, Ubisoft ile yapılan anlaşmanın birden fazla uyarlamayı içerdiği yönünde. İlerleyen zamanlarda Assassin’s Creed animasyon ve anime dizileriyle ilgili de haberler alabiliriz, hazırlıklı olmak lazım.

7) Cyberpunk 2077’nin Çıkışı Biraz Daha Ertelendi.

27 Ekim günü gündemimize düşen bir diğer haber ise Cyberpunk 2077’nin çıkışının tekrar ertelenmesi oldu. 2019’da E3 bünyesinde Keanu Reeves bombası ile birlikte ön siparişe açılan oyunun o zaman öngörülen çıkış tarihi 16 Nisan 2020 idi. Sonrasında salgın sebebiyle bu tarih ertelendi ve yeni tarih 17 Eylül 2020 oldu. Tabii o zamanlarda eylül ayında Covid19’un az da olsa dünyaya rahat vermiş olacağı var sayılıyordu, ikinci dalga söylentileriyle birlikte, bir erteleme daha geldi. Ancak korkuya da mahal yoktu neticede, 5 Ekim’de CD Project Red, oyunun Gold sürümüne ulaştıklarını ve 19 Kasım’ı bekler olmamızı duyurdu.

Gelgelelim, yeni nesil konsollar, uyumluluk falan derken oyun, bir kez daha ertelendi ve bu sefer 21 günlük bir gecikme öngörüldü. Yeni tarih, 10 Aralık 2020. Her ne kadar insanların bazıları kendilerini bilmeyerek yapımcılara tehdit içeren mesajlar yolluyor olsalar da Project Red’e olan saygı ve güven sarsılmaz diyor, bu ertelemeden de mutlaka iyilik çıkacağını temenni ediyoruz.

8) American Gods, 10 Ocak’ta 3. Sezonuyla Geliyor.

2017 yılında Starz ile televizyona adım atan dizi, ilk ve ikinci sezonlarında hayranlar tarafından bolca sevilse de gerek yapımcılar gerekse de oyuncular tarafında yaşanan anlaşmazlıkları sebebiyle bolca tartışmaya da sahne olmuştu. Yani bir dizi düşünün, ilk sezonunda bayağı iyi eleştiriler almasına rağmen anlaşılmaz bir şekilde başyazarlarını kovsun. Birkaç ay sonra onların yerine aldığı yeni yazarı da kovsun, bu nedenle ikinci sezonunu yazar ekibinin başında bir sorumlu olmadan tamamlasın. Yetmesin, hayran cephesince en çok sevilen karakterini, hem de Amerika’da yaşayan siyahilere yanlış mesaj verdiği gibi bir gerekçeyle kovsun.

Ben diziyi takip etmiyorum, edenler diziyle ilgili neler düşünüyorlar onu da bilemiyorum fakat yeni sezonun yayın tarihinin açıklandığını paylaşabilirim. Neil Gaiman’ın aynı isimli eserinden uyarlanan American Gods, üçüncü sezonu ile 10 Ocak 2020‘de izleyici ile buluşacak.

1 2
Yazar

Editör-in-çiif. Hayvan dostu, çokça yalnız; ismiyle müsemma ama çoğunlukla zararsız. İyi tavsiye verir, geç olana dek ciddiye alınmaz. Her geçen gün bitkinliğine şaşırarak ‘takı taluy takı müren‘ arıyor.

3 Yorum

 1. Tom holland , Nathan’ ın ancak ve ancak küçüklüğünü , okul yıllarını oynar. O da 5 dk.

  Tomb Holland’ın tipini al, anadoluda bi’ kahvehaneden kendine çay söyleyemez, siz daha neyini sevdiniz?

  Spiderman’i oynamış da, eee yani?
  Nathan ile örümcek adam bir mi?
  Tom Holland , kolejlerde bully’ inge maruz kalan tiplerin bayrak sallayanı.

  Nathan’e bıçkın biri lazım.

  • M. Halit Koçak Cevap ver

   Yazının en aşağısında çıkan 1 ve 2 sayıları yer alıyor. Eğer 2 sayısına tıklarsanız yazımızın ikinci sayfasına, dolayısıyla size vadettiğimiz AC haberine ulaşırsınız. Umarım haberinizi güzelce okuduktan sonra bunca zamandır yapmamaya dikkat ettiğimiz bir konu ile bizi suçladığınız için bize bir özrü de çok görmezsiniz.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.