4 – Chun-Li (Street Fighter)

gerçek chun
gerçek chun

Oyun dünyasının en emektar güzellerinden biri olan Chun Li, “baldır” kavramını hayatımıza sokan hatun olarak da bilinir. Bu garip didaktik yanını bir tarafa ittirecek olursak kendisinin en garip talihsizliği odur ki; diğer rakibeleri gibi sadece “çocukluk aşkı” olarak bir kenarda durmayı reddetmiştir. O da tıpkı bizim gibi büyümüş, gelişmiş, serpilmiştir… Dolayısıyla Arcade salonlarında dönen en büyük geyiklerden biri olan “Sen kız mısın len hatunu seçiyorsun?” sorusu, aslında uzun vadeli bir birlikteliğe verilmiş acizane bir tepki gibidir! İlk aşkımızdır… Can yoldaşımızdır… Arkadaşımızdır… Dertlerimizin dermanıdır… Makineye atılan her jetonu da baldırının gücüyle kazanmıştır!

girls_07_imagine
oyuncunun gördüğü… artık uçuyor mu napıyorsa?

 

3 – Rayne (Bloodrayne)

girls_08_rayen
gerçek rayne

Bloodrayne’in gereğinden fazla seksi dhampiri hakkında bir yol masumane düşünebilmek hiç de mümkün değil! Bir erkeğin fantezilerini süsleyecek her şey Rayne’de olduğu için ekstra kelamlar ile yazıyı şişmanlatmanın alemi yok! Zaten Rayne’in de kelimelerle pek arası olduğu söylenemez. Fakat yine de kanayan bir yaramıza parmak basmamak olmaz:

Malumunuz, video oyunları, kendine has uyarlamalar ile katletme konusunda çığır açan Uwe Boll’un el attığı seride, Rayne’i Christianna Loken suretinde perdede izlemiştik. Loken’in fiili üstünlüğüne rağmen, Rayne’i layıkıyla beyazperdeye taşıma çabasının hüsranla sonuçlanmasından da anlaşılacağı gibi: Bloodrayne asla gerçek hayata indirgenmemesi gereken bir projeydi. Biz onu pikselleriyle sevdik!

girls_08_rayne
oyuncunun gördüğü… upgraded!

 

2 – Nina Williams (Tekken)

girls_09_nina
gerçek nina

Nina, zaman içerisinde önü alınamamış ve kelimenin tam anlamıyla “sapıtmış” bir projedir. Tekken 3 ile birlikte, daha bir ete kemiğe bürünen bu acımasız hatun, serinin beşinci oyununda, hem dövüş tekniğine adapte ettiği sado-mazoist eklemlemeler hem de vücut hatlarını çığlıklar eşliğinde ifşa eden fetiş giyim kuşamıyla, pek çok rakibesinin arasından sıyrılmayı başarmış ve sadece ergenlere özgü göz banyosu iddiasını tamamen aşmıştır.

Nina’nın bu fiziki başarısı, Namco’nun sırf kendisine adadığı Death By Degrees gibisinden katlanılması oldukça zor bir aksiyon oyunuyla taçlandırılmıştır. Ne var ki Nina’nın solo kariyeri, yapımcıların özene bezene yarattıkları fiziğine rağmen tutmamış ve bu gereğinden fazla fettan hatun, Tekken’de adam pataklama ve oyun severler erkeklerin hastalıklı fantezilerini süslemeye devam etmiştir… Zira en iyi bildiği şey budur!

dino_crisis_nina
oyuncunun görd… ha yoo, son tekken oyunlarında karakter modeli aynı böyle. (not even nextgen)
1 2 3 4

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.