1 – Christie Monteiro (Tekken)

girls_09_christie
gerçek christie

Oyun dünyasının latin güzeli Christie, hiç kuşkusuz en kısa sürede kendisine eser miktarda erkek hayran kitlesi oluşturmayı başarabilmiş bir canavardır. Sadece giyim kuşamındaki orijinallik bile, onu zevk sahibi bir kadın olarak anmamıza yeter! Üstelik aşk hayatındaki duygusal belirsizlik de Christie hakkındaki bir başka dedikodu malzemesi çıkarmıştır karşımıza (şimdi bunlar Edie Gordo ile ne iş?).

Tabi Christie, giyiminden kuşamından ya da cömertçe sergilediği kusursuz fiziğinden beklenmeyecek ölçüde edepşinas bir karakterdir. Bir araba dayak yediğinde bile güler yüzlülüğünden taviz vermiyor olması ise, aslında ne kadar tehlikeli olabileceğinin habercisidir.

Son tahlilde kendisi ya pollyanna sendromunun suyunu çıkarmış bir saftirik ya da hayal gücümüzün alamayacağı ölçüde kafayı kırmış bir psikopat olabilir. Tamam tamam farkındayım, listenin sonuna geldikçe, yazının başlığındaki “bir zamanlar” kısmının hükmü kalmamaya başladı! Üzerime gelmeyin!

girls_10_christie
oyuncunun gördüğ… yoo, bu da resmi christie figürü, satılıyormuş… arkadaş eskiden hayal gücü varmış, şimdi her şeyi hazır alıyor oyuncu, ne yapsın?
1 2 3 4

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.