Dedeler Sofrası, alıştığınız tadıyla sahnelere geri dönüyor.  Sizlerin de istekleri doğrultusunda farklı şehirler ve mekânlarda eskiyi anıyor, yeniyi eleştiriyor, iyinin peşinde koşarken yanlışa sinirlenmeye devam ediyorlar. Hem de bu sefer, bayağı da bir geziyorlar! İlk duraklar: Ankara, Bursa, Eskişehir ve İzmir. HOBAA!

Şimdilik program aşağıdaki gibi, daha sonra nerelere gelir, neler yaparlar, hiç belli olmaz! Siz iyisi mi takipte kalmaya devam edin.

Covid19 tedbirleri kapsamında saat 22.00’den sonra birçok etkinliğin yapılması kısıtlandığı için, İstanbul etkinliğimizi iptal etmek, diğer illerde ise bazı saatlerde değiştirme yapmak durumunda kaldık. Aşağıda güncellenmiş takvimi bulabilirsiniz.

  • 12 Kasım Perşembe: İzmir Performance Hall, Saat: 20:00.
  • 19 Kasım Perşembe: IF Eskişehir, Saat: 19:30.
  • 21 Kasım Cumartesi: IF Sokak Ankara, Saat: 13:00.
  • 29 Kasım Pazar: Bursa Hayal Kahvesi, Saat: 19:30.

Dedelerle birlikte “HOOBAAAA” diye bağırmak için biletler, Biletix’te! Tam şuraya tıklayararak biletinizi alabilirsiniz.

Not: Tüm mekanlarda pandemi kurallarına uymak ve maske takmak zorunludur. Mekânlara kapasitelerinin yarısı kadar seyirci alınacak ve sosyal mesafe kuralları uygulanacaktır. Yoksa bastonla dövüyoruz! Şaka yapmıyoruz, CT’nin bastonu var. Ayrıca tüm etkinlikler +18’dir, bir ayınız kalmış olsa bile yönetmelik gereği küçükleri ne yazık ki alamıyoruz.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.