Kasımpaşa – Çılgın Korsan Jack

04 Kasımpaşa

Zafer Yıldırım: Kasımpaşa bir liman semtidir. Bu sebeple bir gemici, bir denizci olsun istedik. Aynı zamanda bu semtin çocukları biraz çılgınlıklarıyla da bilinirler. Bu yüzden de Jack çok münasip bir tercih oldu. Aynı zamanda Cumhurbaşkanı’mızın çıktığı semt olduğumuzdan dolayı, liderlik vasfına sahip bir karakter arzu ettik. E gemi kaptanı neticede, maceradan maceraya koşuyor. Cümlemize hayırlı olsun.

 

Galatasaray – C3PO

05 Galatasaray

Dursun Özbek: Galatasaray’ın şanlı tarihine yakışan bir maskot bulduğumuza inanıyorum, hayırlı olsun. Geçmişinde kupalar bulunan, her kulvarda kazanmayı amaçlayan Galatasaray’a, altın bir android çok yakıştı. Arkadaşlarım bana bilgi verdiler, eskiden filmlerin başrolüymüş, çizgi filmler, oyunlar onsuz olmazmış. Geçen seneki filmde çok küçük bir rol oynamış ama, olsun. Hepimiz için çok doğru oldu diye umut ediyorum.

 

Başakşehir – Buzz Lightyear

07 Başakşehir

Göksel Gümüşdağ: Arkadaşlarımla görüştüğümde, karakterin mottosunun “Sonsuzluk ve ötesine” olduğunu dile getirdiler. Biz de bunu çok sevdik. Biz bir istikrar kulübüyüz. Seven sevmeyen, herkesin bir sempatisi var. Anladığım kadarıyla Pixar’daki arkadaşlarımız da böyle bir şirket kurmuşlar. Onlarla beraber Buzz Lightyear’ı Başakşehir’e transfer etmekten çok mutluyuz. Arkadaşımız gelecek haftadan itibaren Abdullah hocamızla beraber saha kenarındaki yerini alacak.

 

Adanaspor – Fred Çakmaktaş

ADANASPOR'DA TRANSFER

Bayram Akgül: Süper Lig’e yıllar sonra geri dönüşümüzün şerefine, müthiş bir maskot ayarladık. Herkese olur vermedik. Sonuçta korsanmış, uzaylıymış, bunlar bize ters dedik. Adanalı adam matrak adamdır ama merttir. Ailesinin babasıdır, işinde gücündedir. Arkadaşlarıyla eğlencesine de çıkar, geri kalmaz, ama dürüsttür. Bu değerlerin hepsini karşılayan Fred Çakmaktaş’ı gözlerinden öperek şehre hoşgeldi diyorum. Zaten tuniğinin renkleri de münasip, görüyorsunuz…

1 2
Yazar

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.