Partiye hazır mısın? Ne partisi? Böyle kımıl kımıl. Tamam ama ne partisi bu? Böyle nasıl diyim, deli dolu. Güzelmiş de ne partisi? Böyle geekli meekli, fena eğlenceli. Ulan anladık, söylesene ne partisi?

Geekyapar! Pub Story Partisi: Eğlence, yeni insanlar, geek kültürü ile dolu bir gece!

120

Önce İstanbul’un şimdilerde de tüm Türkiye’nin eğlence anlayışını değiştiren Pub Story’i bilen biliyor, bir sonrakini iple çekiyor. Sen bilmiyorsan anlatalım!

Pub Story parti olduğu kadar bir oyun. Öyle bir içecek kapıp barın köşesinde ya da en uzak masasında hiçbir şey yapmadan beklemek Pub Story’nin fıtratında yok. Ekibin hazırladığı özel tasarım oyun buna kesinlikle müsaade etmiyor. Her kim olursan olun gece eve dönerken bizzat yaşadığın, absürtlükte ve keyifte sınır tanımayan anıları da peşinde götürüyorsun. Oyun hakkında detay vermeyeceğiz. Marvel anlattı mı sana The Snap™ nedir diye filmden önce?

Fakat diğer tüm Pub Story’lerden ayrılacak, söylemesi ayıp en eğlencelisi olacak Geekyapar! Pub Story Partisi hakkında detayları senden esirgemeyeceğiz. Bu sefer tüm işi Pub Story ekibine bırakmadık, olaya el koyduk. Bir nevi kayyum atandık diyebiliriz. Mesela oyundaki görevleri hazırladık, geceye jüri olduk, Sir Cevdet Canver bizzat müziğin başına geçti, ekipçe partiye teşrif edip en çok eğlenen olmaya da niyet ettik. Biz bir işin içine bu kadar dahil olunca, tahmin edersiniz, geekliğimizi her yana bulaştırdık. Sizden iyi olmasın, son kalite geek olan Pub Story ekibiyle güçlerimizi birleştirip partiyi geek kültürüyle bezedik. Anlayacağın biz her şeyi hallettik, sana tek bir iş bıraktık:

Üşengeçliğini ya da seni boğan tüm o işleri bir kenara bırakıp heypubstory.com‘dan “partygeek” koduyla %15 indirimli Geekyapar! Pub Story Partisi bileti almak ve 12 Temmuz 21.00’de IF Beşiktaş Performance Hall‘da partiye katılmak! Yalnız iki küçük şartımız var: Birincisi, 18 yaşında veya daha büyük olmalısın; ikincisi, eğlenmeye kararlı olmalısın. Buradan sonrası 12 Temmuz’u beklemek. Hadi gir siteye, al biletini; sensiz yeterince eğlenemeyiz. (Kupon 30 Haziran 23.55’e kadar geçerlidir.)

Yazar

Lord olmak için yola çıkan gariban geek kendini bir anda yazar olarak buldu. Geek kültürüyle küçük şakalaşmalarını, sinemayla flörtlerini yazıya dökmek için burada. Muhitte Geek_Lord olarak bulabilirsiniz.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.