Need for Speed Şarkıları

Ne Anlıyoruz: Yukarıdaki cümlenin aynısı. Sadece “EA Sports” değil, “EA Games”. Need for Speed de müthiş soundtrack’lere sahip bir seri oldu bugüne kadar. Onunki biraz daha sert, biraz daha gaz; ama bu da doğal elbette. Neticede birinde top oynuyorsunuz, birinde baya araba yarıştırıyorsunuz.

 

GTA Şarkıları

Ne Anlıyoruz: Grand Theft Auto şarkıları gibi manyak bir projeye giriştiğimiz zaman, gerçekten, nasıl bir topun altına girdiğimizi idrak edememiştik. Tüm samimiyetimizle söylüyoruz, GTA: Vice City playlist’inin sonuna gelip “DAHA KAÇ OYUN VAR?!” diye haykırınca anladık bu dev projeyi. Ancak karşılığı sizin rağbetinizle geldi. Tuttunuz, bırakmadınız!

 

Yol Şarkıları

Ne Anlıyoruz: Yolların arkasına müzik kadar güzel giden kaç şey vardır? Hiçbir şey! İyi bir dost, puslu bir kafa ve açık bir yol birleşince; arkaya sadece bu güzel şarkıyı açmak kalır. Yol gider, siz ilerler, müzikle birlikte hafiflersiniz. Bunları düşünerek yaptık playlist’i, şöyle güzel oldu.

 

2000’ler Başı Rock Kopmaca

Ne Anlıyoruz: Bu liste, bizim Spotify’daki ilk büyük listelerimizden biriydi. İlk patlayan listemizdi bir anlamda. Zaten Spotify’ın bizi alıp resmi sayfasında tanıtması da bu listenin popülaritesi sonrası oldu. Güzel bir nostalji damarı yakaladık, sizinle güzel bir bağlantı kurduk. Buradan anlıyoruz ki, yaşlarımız yakın aslında, ve aynı nostaljinin peşindeyiz!

 

Demir Adam Playlist

Ne Anlıyoruz: Ekürisi olarak yaptığımız Kaptan Amerika playlist’ine kimsenin rağbet göstermemesinden de anlıyoruz ki, hepiniz zengin kapitalist burjuva süper kahramanlar seviyorsunuz. Aferin!

1 2
Yazar

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.