LOTHAR Kimdir

Azeroth’un aslanı, Alliance’ın babası, Warcraft 1’in ve Warcraft filminin esas oğlanı Anduin Lothar’ın kim olduğu, Warcraft filmi vizyona girdiğinde pek çok kişinin cevabını bilmediği bir soruydu. Biz de bu soruya binaen, özel bir cevap videosu çekelim dedik. Spesifik olarak, Warcraft 1’in sinematiklerine benzetmekti derdimiz. Bir izleyin bakalım, güzel olmuş mu?

 

KOBE BRYANT Kimdir

Elbette sadece kurgusal değil, gerçek karakterlere de yer ayırdık Kimdir serimizde. Arka arkaya dizilecek 3 karakter de böyle, baya kanlı canlı insanlar. Hatta konuklarımızdan ilki, Kobe Bryant, hâlâ aramızda! Kendisinin enteresan basketbol hayatını, inanılması güç son maçından önce bir derleyelim, toplayalım istemiştik. Baskete ilginiz varsa, bizce göz atın kesinlikle.

 

BILL FINGER Kimdir

Bu da yine inanarak yaptığımız videolardan. Hani diğerlerini elimizin kiri şeklinde yapıyor değiliz elbette, ama kelimeleri dışarıya aktarırken arkadaki motora bazen daha fazla benzin düşüyor. Batman’in hiç hak ettiği değeri bulamamış yaratıcısı Bill Finger için yaptığımız video da böyle bir şeydi işte. Finger, Kane’in gölgesi altında haksızca ezilmiş bir adamdı; Batman’e katkısı dağlar kadarken, fareler kadar şöhret edinememişti. Biz bunu düzeltmek istedik kendimizce. Bir izleyin bakalım, yapabilmiş miyiz?

 

JOHANN CRUYFF Kimdir

Hollandalı futbolcu, biz bu videoyu çektiğimizde yeni vefat etmişti. Vefatı da dev etkilemişti bizi, içimizdeki futbol geek’i duramamış, böyle bir videoyla üstada saygı duruşunda bulunmak istemişti. Biz de Cruyff’ın 14 numarayı seçişinden, müzik kariyerine kadar detaylıca anlatmaya çalıştık, dilimiz döndüğünce. Şöyle, yukarıdaki gibi bir video oldu işte.

 

Siz ne diyorsunuz? İleride istediğiniz Kimdir videoları var mı? Yorumlarda yazın!

1 2
Yazar

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.