Daha önceden gkyMUSIC bünyesinde Gökhan Çetinkaya‘nın muhteşem bir remix’ini paylaşmıştık sizlerle. Gökhan Mr. Nobody filminin tema müziklerinden birini alıp, kendi uzun ezgileri ve uhrevi sesleriyle birleştirmiş; ortaya da harika bir Progressive House müzik eseri çıkartmıştı. Üzerinden bir süre geçtikten sonra Gökhan’ın harika zihnine geri dönmeye karar verdik. İlk önce Nobody demişti Gökhan Çetinkaya. Şimdi de Nurbike Erbek ile birlikte Forget diyor.

Gökhan’ı Gökhan yapan, Gökhan’ın işlerini dinlediğimizde de bizi bu projeye inandıran o enerji bu şarkıda da var. Şarkının temposu yüksek değil, ama karizması had safhada. Müziğin dünyasının içine çekiliyor, kendinizi Gökhan’ın seslerinde ve Nurbike’nin yatıştırıcı vokallerinde kaybediyorsunuz. Bu kaybetme hâlinin tavan yaptığı anda da mühür bir Gökhan Çetinkaya ezgisi geliyor puslu ve başka kıtalardan, kulaklarınızı ihya edip bitiyor.

Tam böyle kıştan sonra, bahar sırasında, yaz hâlâ göze uzak gelirken geçen günler için güzel gider diye düşündük. Bu günleri paylaşan ve paylaştıran kim varsa, bu şarkıyı da onlarla paylaşın ve paylaştırın.

Yapan geek’in bir numaralı borazancısı Geekyapar’ın, müzik yapan geek gönüllerin omuzlarında yükselen müzik platformu gkyMUSIC için her yeni Pazartesi günü, yeni bir şarkı demek. Türkiye’nin dört bir yanından gelen güzel şarkılar arasından Geekyapar ekibinin seçip sundukları her haftanın ilk günü, saat 13:30‘da müzik dinleyen kalplerle buluşuyor. Siz de şarkı seçip yollamak istiyorsanız, muzik yazıyor, at sembolünü koyuyor, geekyapar nokta com ile de adresi bitiriyorsunuz.

Öpüyoruz!

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.