gkyMUSIC hayatına dur durak demeksizin devam ederken, bir yandan insandaki kıpraşma isteği de her geçen gün artıyor. Sadece kafa sallamak ya da ayak tapırdatmak yeterli değil artık. İnsan poposunu da sağa sola oynatmak, belden hafif kıvrılmak, hiçbir şey değilse de ayağıyla 1-2 adım yapmak istiyor. Bu isteklerin ışığında da Leisha‘dan geliyor: Glow.

Çiçekler çiçeği, böceklerden uzak, gönlü ferah ve aklı çok bir electro-pop şarkısı olan Glow, bizim gözümüze aynı zamanda tertemiz prodüksiyonu ile de çarptı. Sizi de ne ara gelip gittiğini anlamadığımız şu bahar aylarının sonlarına doğru insanın böğrüne çiçek kokuları üfleyen bu harika parçayı dinlemeye davet ediyoruz. Davete iştirak etmek ister misiniz?

Yapan geek’in bir numaralı borazancısı Geekyapar’ın, müzik yapan geek gönüllerin omuzlarında yükselen müzik platformu gkyMUSIC için her yeni Pazartesi günü, yeni bir şarkı demek. Türkiye’nin dört bir yanından gelen güzel şarkılar arasından Geekyapar ekibinin seçip sundukları her haftanın ilk günü, saat 13:30‘da müzik dinleyen kalplerle buluşuyor. Siz de şarkı seçip yollamak istiyorsanız, muzik yazıyor, at sembolünü koyuyor, geekyapar nokta com ile de adresi bitiriyorsunuz.

Öpüyoruz!

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.