Bakın çok net konuşuyorum, bir insanın yemek yerken yapabileceği en doğru hareketlerden biri WatchMojo listesi izlemek. Gerçekten. Çünkü ortalama bir dizi bölümü, yemeği tam karşılamıyor. Üstelik böyle konusu çetrefilli bir şeyse, bazen ekrandan gözlerini ayırmaman gerekiyor. E önünde patates, ketçap; n’oluyor? Rezillik. Hem zaten, aynı anda herkes aynı dizinin aynı yerinde de olmuyor genelde. “Abi sen bu bölümde mi kaldın, ha sen şunu izlemedin mi, e peki şunu açalım mı” derdi ayrı…

WatchMojo listesi izlemek bütün bunları bertaraf ediyor işte. Herkesin ortak bir şekilde üzerinde mutabık olacağı konu bulmak, iki scrolla bakıyor. Süre müthiş. Gözlerini ekrandan ayırsan da iş seslendirme ağırlıklı olduğu için bir şey ıskalamıyorsun. Ferah. Tek sorun, dildi bugüne kadar. O da sağ olsun WatchMojo TR hayatımıza girince ortadan kalktı. Mis gibi seslendirmeli, gerekti mi altyazılı, bildiğin WatchMojo. Biz de bu güzel amme hizmetini yapan kanalı, şöyle bir tanıtalım dedik. Yemek yerken, arkadaş ortamlarında, geyik esnasında; her şekilde tüketiniz efendim. Afiyet bal şeker olsun!

 

Birayla İlgili Muhtemelen Bilmediğiniz 5 Gerçek

Biz böyle içerikleri çok seviyoruz Geekyapar olarak. Saat 10’dan sonra alkol satılmıyor diye, niye ilginç alkol bilgileri öğrenmeyelim efendim; neden yani?

 

Oyunlardaki Şok Edici 10 Gizli Bölüm

Oyuncu değilseniz de gayet iç rahatlığıyla tüketebilirsiniz. Maşallah gizli bölümlerin hepsi ayrı derya zaten. İzlemesi keyifli!

 

Geleceğe Dönüş Üçlemesi’nin En Muazzam 10 Sahnesi

Bu tip listeler bir “best-of” mantığında, bir seriyi çok güzel özetliyor ya 10-13 dakikada? Bitiyoruz valla. Tam arkadaş ortamında Back to the Future muhabbeti geçince üstüne açmalı.

 

En İyi 10 Marvel Video Oyunu

Geekyapar seven, bunu da sever.

 

Pablo Escobar’la İlgili Şok Edici 10 Gerçek

Narcos sevenlerin gayet keyifle izleyeceği bir liste. Narcos sevmeyenler de izleyip, ardından severlerse Narcos izlemeye ve sevmeye başlayabilirler.

 

5 Maddede Leicester City’nin Premier Lig Şampiyonluğu

Hazır Premier Lig tekrar başlamış ve Leicester’ın bu tarihi başarıyı tekrar edip edemeyeceği konuşulurken, bu videoyla bir “Ne olmuştu” çakmak çok iyi gelebilir!

 

En Unutulmaz 10 Akıl Hastası Hükümdar

Böyle pırlanta gibi tarih listeleri de var WatchMojo TR’nin. Biz bunu koyduk ama, siz diğerlerine bir göz atın kesinlikle!

 

En İyi 10 Minecraft Yapısı

Bu videoyu özellikle koydum. Çünkü nefes kesici Minecraft yapılarına bakmak, bence Minecraft bilen bilmeyen herkes için muhteşem bir vakit geçirme yöntemi. Bir bakın, hak vereceksiniz.

 

Hulk’ın Kökenleri

Bu tip Superhero Origins videoları WatchMojo’nun olmazsa olmazıdır, WatchMojo TR’ye de sıçramış. Ne iyi etmiş.

 

Katy Perry vs. Taylor Swift

Hadi bakalıım…

Yazar

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.