Muse Konseri

KüçükÇiftlik Park, İstanbul / 26 Temmuz 2016 13:00

muse_warner

BRIT Ödülleri’nden Grammy Ödülleri’ne kadar birçok kaliteli ödülü bulunan grup Muse, bu yaz severlerini İstanbul’da coşturmaya geliyor. Muse haricinde Birth of Joy, Ferman Akgül, You May Kiss The Bride ve daha adı açıklanmamış birçok müzik grubu da etkinlikte yer alacak. Bu festivali sakın kaçırmayın!

Biletler için ön bilgi: VIP Teras 672 TL, Diamond Circle ismi altında sahne önü 448 TL, Golden Circle isimli bir arka kısım 336 TL. Fakat normal ayakta dinlemek isteyenler için üzücü bir haberimiz var, 179 TL olan o biletler ne yazık ki tükenmiş. Eğer bu festivale katılmak istiyorsanız, cüzdanınızın canı biraz yanacak anlaşılan.

 

Masstival (Sia – Oh Land – Selah Sue)

KüçükÇiftlik Park, İstanbul / 8 Ağustos 2016 14:00

thumbnail_detail_469688

Sia hayranları, müjde! Pop müzik dünyasına tepeden inerek birçok hit parçaya imzasını atmış olan Sia, Masstival kapsamında nihayet ülkemize geliyor! Peki sadece Sia mı var bu koca festivalde? Tabii ki de hayır! Daha kimler kimler var bir bilseniz… Selah Sue, Oh Land, Fallullah, Güliz Ayla ve Melis Danişmend de orada olacak ve Ağustos’un kavurucu sıcağında sizlere rüzgar gibi esecekler! Bu eşsiz festivali bizce kaçırmayın, yazık olur.

Biletler için ön bilgi: VIP Teras 672 TL, Diamond Circle isimli sahne önü 392 TL, bir arka platformu olan Golden Circle 280 TL ve son olarak normal ayakta biletler ise 140 TL fiyatında.

 

Sting Konseri

Expo 2016 Antalya Kır Aktivite Alanı, Antalya / 09 Ağustos 2016 22:00

Sting-Net-Worth-660x330

New York’taki bir İngiliz olan efsanevi Sting, meşhur şarkılarıyla bu yaz Antalya’ya geliyor! Şimdiden para biriktirmeye başlasanız iyi olur çünkü bu fırsat bir daha kolay kolay ele geçmez ey geekler. Müzik severleri güzel bir gecenin beklediği 9 Ağustos’u takvimlerinizde işaretleyin, çünkü Sting derdinize derman olmak için ülkemize adım atacak!

Biletler için ön bilgi: Sahne önü biletleri 300 TL iken normal ayakta biletleri 100 TL fiyatında.

 

1 2
Yazar

Geveze, aşırı heyecanlı, domates surat. Ailenizin mülayim, cep tipi ponçiği. Profesyonel inek. Özel gücü ise role play yazmak. @poncikbruiser

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.