Eğer bu hafta sonu kendinizi şımartasınız varsa, ya da oyuncu arkadaşınıza hediye almadıysanız, üzülmenize lüzum yok. Geekyapar olarak şu an piyasadaki en acayip indirimleri topladık. Ufak ön bilgiler: PSN’deki Şubat manyaklığını alamadık, ona PS Store’dan göz atabilirsiniz. Bizim oradan en fazla gözümüze çarpan The Last of Us oldu, oynamadıysanız fiyatı şu an korkunç uygun. İkincisi, aşağıdaki tüm oyunlar, aksi belirtilmedikçe PC içindirler. Pek çoğu da dijital. Son olarak da önerilerimizi isterseniz, Witcher + Witcher 2 indirimi kaçmaz, nostalji sevenlere GOG’un D&D indirimi şiddetle önerilir, 3DS’i olanlar da Japon oyun dünyasının en baba ellerinden çıkan bu muhteşem oyunları kaçırırlarsa kendilerini vurmalıdırlar. Buyrun efendim!

The Witcher 2 - Assassins of Kings 3

Make War Not Love:
Company of Heroes 2 – 19.99$
Total War: Rome II – 29.97$

Witcher + Witcher 2: Assassin’s of Kings  3.99$

Fallen Enchantress – 4.99$

GUILD İndirimi (Nintendo eShop):
Aero Porter, Crimson Shroud, Liberation Maiden, The Starship Damrey, Bugs vs. Tanks, Attack of the Friday Monsters (3DS)
Her Biri: 2.69£/2.99$/2.99€

The Sims İndirimi:
World Adventure, Ambitions, Late Night, Generations, Pets, Showtime, Supernatural Ek Paketleri – 9,95£
Seasons, Dragon Valley Ek Paketleri – 10,95£
Into the Future – 28,95£
The Sims 3 + Showtime, The Sims 3 + Pets – 43,49£

1 2
Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.