Assassin’s Creed IV: Black Flag Tattoo Trailer

Black Flag her şeyden evvel korsanlık hissini müthiş verişiyle övülen bir oyundu. Haklıydı da bu övüşme. Ancak oyunun dövme fragmanını izleyen hiç kimse için sürpriz değildi. Oyun zaten Kenway’in vücudundaki dövmelere estetik giriş çıkışlarla döşediği videosunda insana korsanlık gazını vermiş vereceğine, bakar mısınız? Yani Allah için, şunu izledikten sonra “ÇIKIYORUM DENİZLERE” diye hönkürmek istemeyen var mı?

Assassin’s Creed: Brotherhood Multiplayer Trailer

Sene 2016. Yoksunluğunu hafiften çekiyoruz. Hadi “Hepimizin Assassin’s Creed ile keşfettiği gruplar kuşağı” diye bir şey olduğunu cümleten itiraf edelim. Assassin’s Creed fragmanları; FIFA, GTA ve Need for Speed oyunlarından sonra oyunseverlerin yeni gruplar keşfetmesinin dördüncü başlıca kaynağı bir süredir. Burada da sağ olsunlar, topumuza These New Puritans’ı bahşettiler. We Want War güzelliğiyle birlikte…

Assassin’s Creed IV: Black Flag Gameplay Trailer

Bkz: Hepimizin Assassin’s Creed ile keşfettiği gruplar kuşağı. Kuşağa hoş geldin Willy Moon. Gerçi şarkının kullanılan kısımları ekseriyetle Kanye West’e ait ama, olsun, canın sağ olsun. Senin fragmanınla renklenmiş Black Flag oynanış fragmanına az coşmadık!

Assassin’s Creed II E3 Trailer

Bunu bilerek ve isteyerek en sona koyduk. Çünkü Assassin’s Creed fragmanlarının iyi olması geleneği, bu fragmanla başladı. İlk oyundan ikincisine dev bir sıçrama yapmıştı oyun. Bunu ilk intibada anlatması gerekiyordu. O renkler, o müzik, o kamera hareketleri; hepsi “Arkadaşlar biz abardık içeride, birinci oyundan tiksineceksiniz, o derece daha iyi bişi yaptık” diye bağırmak içindi. Kabul, Assassin’s Creed II fragmanı diğerleri kadar şaşalı değil. Ama aklımızı ilk uçuran buydu. Creed fragmanları da, hep bunun koyduğu çıta üzerinden ilerledi. Ne diyelim? Keşke film de o çıtadan feyz alsaydı!

1 2
Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.