FINAL-poster-610x828

Muhteşem oyun Bioshock Infinite’in arkasındaki ekip bizi gene yirminci yüzyılın ilk çeyreğine götürüyor. Irrational Games’in geçtiğimiz şubat ayında kapanması ile bir anda işlerinden olan bir sürü yetenekli isim, çareyi kendi stüdyolarını açıp yeniden başlamakta buldu. Bioshock Infinite’in yazar kadrosundan Joe Fielder öncülüğüne kurulan Day to Night Games’in ilk projesi ise karanlık bi 1920’ler macerası: The Black Glove.

Hakkında şu an çok az bilgi bulunan The Black Glove’da kendimizi The Equinox isimli garip bir tiyatro binasında bulacağız. Bir ressam, bir oyuncu ve bir yönetmen karakterini hikayesinin odağında tutan The Black Glove’da zamanda yolculuk yaparak bu karakterlerin hayatlarına yön verebileceğiz. Alınan her karar tarihin gidişatında bir değişime sebep olacak, bu da The Black Glove’u tadından yenmez bir maceraya dönüştürecek.

Day to Night Games, The Black Glove için önümüzdeki ay online-fon toplama sitesi Kickstarter’da bir kampanya başlatacakmış. Hayırlara vesile olsun. Şu an elimizde sadece birkaç görsel bulunmakta.İlk teaser’ları ile tez zamanda aklımızı almaları temennisindeyiz.

 

BlackGlove_4-1024x558

 

BlackGlove_2-1024x558

 

Yazar

Eskilerin dediği gibi: "You must gather your party before venturing forth"

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.