Game of Thrones’un popülaritesi gün geçtikçe artttığı için, hakkında yapılan fan çizimleri, farklı tasarımlar da bir o kadar artıyor. Daha önce gördüğümüz Game of Thrones’un anime tarzı çizimi gibi sanat eserleri bir tarafta dursun, arada bugün, randomnate’in yaptığı gibi daha pratik şeyler de yaratılıyor. Randomnate tutmuş, Blizzard’ın popüler Hearthstone kartları tarzında Game of Thrones karakterlerini resmetmiş. Her birinin de aynı Hearthstone’daki gibi özel yetenekleri, istatistikleri ve özellikleri var. Bunlar da dizideki karakterlerine uygun yapılmış.

Ve sonuç nasıl olmuş biliyor musunuz? Baya iyi! Sadece “uu evet, Joffrey herkesi Enrage eder, çok komik” derecesinde iyi değil. Birkaç OP karaktere cila çekilirse, dengeleme adına bir iki bir şey yapılırsa bu oyun oynanır. Baya baya vakit gömülür hatta. Randomnate’in bu fikrini dikkate alın sevgili Game of Thrones cephesi, Westeros’tan sağlam bir kart oyunu çıkması işten bile değilmiş bakar mısınız? Ya da yoksa direkt Blizzard ile anlaşıp bir Hearthstone spin-off’u mu yapsanız. O da olur!

Randomnate’in yaptığı tüm kartlar şurada. Aman beni Pinterest’le uğraştırmayın diyorsanız da, en beğendiğimiz 5 tanesini koyduk. Özellikle Jorah’nın Daenerys dışında biriyle oynandığı zaman atağının düşmesi ve Varys’in her sıranın başında rakibin bir kartını açık etmesi muhteşem tespitler. Joffrey’nin Enrage attırması da haliyle tam yerinde. Ama dürüst olalım, Tyrion’a dünden sonra “Muhteşem bir konuşma yapar, herkes dumur olur, hareket edemez” eklenmesini de beklerdik.

Her halükarda, sevgili Geekyaparlar, buyurun, Game of Thrones’un Hearthstone tipi kartları!

Joffrey Baratheon

Jorah Mormont

Ned Stark

Tyrion Lannister

Varys

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.