Kendinize salınacak yüksek bir bina bulun, ağ kartuşlarınızı hazırlayın ve en güzel örümcek kıyafetinizi üstünüze geçirin çünkü Marvel’s Spider-Man PC’ye geliyor! Geçtiğimiz gün yapılan State of Play etkinlikleri sırasında duyurulan habere göre Insomniac’ın elinden çıkan Marvel’s Spider-Man, remastered versiyonuyla 12 Ağustos 2022 tarihinde PC’ye gelecek. Fakat güzel haberler sadece bununla da sınırlı değil, Spider-Man’in ardından Miles Morales de çok kısa bir süre sonra PC’nin yolunu tutacak bir diğer PlayStation oyunu olacak!

 Şimdi bu haberin, bir PC oyuncusu olarak bende yarattığı mutluluğu size kelimelerle ifade etmem pek mümkün değil. Şimdiye kadar Arkham serisiyle birlikte, yapılmış en iyi süper kahraman oyunlarından biri olan Marvel’s Spider-Man’i oynayamamak gerçekten çok kalbimi kırıyordu. PlayStation’a sahip dostlarım oradan oraya ağ atıp New York semalarında salınırken ben onları ancak uzaktan izleyebiliyordum. Fakat artık bu kötü zamanlar geride kaldı! Marvel’s Spider-Man sonunda biz PC oyuncularıyla da buluşacak ve biz de nihayet istediğimiz gibi salınabileceğiz.

Bu kadar güzel haber vermişken canınızı sıkmak istemiyorum fakat bu olayda bizi üzecek tek konu her zaman olduğu gibi para olabilir. God of War 329 TL’ye çıktığı için Spider-Man’in de aynı ücrete çıkacağını ümit ediyorum fakat Ağustos ayında yeni bir kur ile karşı karşıya olacağımızdan bu rakamın üstünde bir rakam gelirse de şaşırmam. Ama sevgili ekonomi bakanımızın da daha önce söylediği gibi: “Üzülürüm…”

Sizce de mükemmel bir haber değil mi bu sevgili PC oyuncusu kardeşlerim? Marvel’s Spider-Man oynamak için heyecanlı mısınız? PC’ye gelmesini istediğiniz bir sonraki PlayStation oyunu hangisi? Yorumlarınızı bekliyoruz!

Yazar

Kalabalıkta sesini kaybetmemek için içerik üreten biri. Her ateşin iyi bir hikâyeye ihtiyacı olduğunu düşünür. Film, kitap, dizi, karikatür oyun ve müziğin her türlüsüne ilgisi vardır ama parası yoktur. Onu her yerde "Tavşan" diye çağırabilirsiniz.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.