Baş paragrafları alakasız şeylere ayırmak biraz talihsiz bir fikir çoğu zaman ama kendime mani olamayacağım: Harry Potter ve Yüzüklerin Efendisi evrenlerinin bir marka problemi var, farkındasınız değil mi? Warner Bros iki taraftan da çözmeye çalışıyor. İki evren de ekseriyetle içerisindeki en popüler hikayelerin adlarıyla anılıyorlar, ama iki evrende de o ad tüm hikayeleri kapsayamıyor. O yüzden de birine Wizarding World, berisine de Middle-Earth markası oturtulmaya çalışılıyor. İkisinde de halk ağzında marka oturmuyor.

Bunu konuşup aradan çıkarttığımıza göre esas meramımıza geçebiliriz: Shadow of Mordor. Yeni oyunun pek gaz duran ve belirli bir zümre insanı “ALLAH’IM SİYAHİ ELF EKLEMİŞLER; NE DİYORSUNUZ SİZ, NE DİYORSUNUZ, OLUR MU BÖYLE BİR ŞEY, TOLKIEN MEZARDA BİR DAHA CAN VERDİ” kıvamında naralara gark eden, daha yüksek çoğunluğu ise “Haa iyi gözüküyor lan” şeklinde etkileyen fragmanlarının ardından biricik CS’miz galeyana geldi, ve yepisyeni bir Twitch serisine başladı: Mordor’un Çobanı.

İlk iki bölümü yukarıda koyduğumuz vaziyetteler. CS bir yandan oyunu oynarken, bir yandan Twitch’in sadece Twitch’te bulunabilecek muhteşem sohbet ortamıyla kaynatıyor. Arada Yüzüklerin Efendisi soruları geliyor, CS çok kötü kötü ölünce geyiği dönüyor; hayat, memat ve felsefe masaya yatırılıyor, geyikler yapılıyor, yapılıyor, yapılıyor…

Bu güzel seriyi günbegün takip etmek isterseniz Twitch linkimiz şurada. Yayın gelince sayfadan duyuruyoruz. Sayfadan duyurmazsak Telegram grubu, Facebook grubu, her türlü hareketimiz mevcut. En kötü Geekyapar OYUN kanalı var, orada çiçek gibi duracak videolar. E hadi muhabbete siz de gelmez misiniz?

Yazar

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.