Yine yaşımızın ortaya çıktığı bir haber ile karşınızdayım sayın oyuncu-seyirciler. Sony: Naughty Dog’un 30. yılı olması şerefiyle çok hoş bir belgesel hazırlamış. Yaklaşık 50 dakika olan belgesel adım adım ilerlemeyi gayet eğlenceli bir biçimde göstermiş. O kadar dizilere vakit harcıyorsunuz bence bir bakın yani ayıptır günahtır.

Bak anılarım canlandı. Bundan seneler önce PlayStation sahibi olmuştum. Hem de çıkan ilk büyük, dikdörtgen olanlardan. Pehh… şimdiki gençler hatırlamaz. Dükkan dükkan dolaşırdım “Abi PlayStation oyunu var mı?” diye. Bulunca da deli gibi sevinir 1-2 tane oyun alırdım. Şimdiki gibi yok Steam’di yok orijinal oyunlarda indirdimdi yoktu öyle şeyler.

Peki neden anlattım ben bunları? Crash için. Crash Bandicoot için. Ne saatler geçirdik kendisiyle, az mı çukurlara düştük, yaban domuzu sürdük, garip kabile adamları hatta perilerle savaştık. Şeftali yedik? Sonra maceralarımız da devam etti, multiplayer yarıştık ettik. Vay be. Çok sert(!) bir erkek olduğumdan ağlayamayacağım ancak ben bir içeri gideyim, siz de belgeseli izleyin.

İyi seyirler.

Yazar

Lisans bitti, yüksek lisans bitti, askerlik bitti ama yazmaya ve FRP'ye olan ilgisi bir türlü bitmedi. Tam bir Frp tutkunu, hoş sohbet, biraz umursamaz biraz da tembel. Nerede kötü adam varsa onu sever. İyilikten hoşlanmayan bir süper kahraman. Bir Batman değil ama bir Robin. İzini bulmak için Facebook'a Seçkin Özcan yazmanız yeterli. Face'i var, sohbet için. Bir de artık kızılı var.

1 Yorum

  1. Naughty Dog ile ilgili tek teessüfüm hep PS hep PS… Konsol alabilecek paramız olmadığı için hep uzaktan izleyip geyiklerini dinlemek zorunda kaldık. Ama adamların mantıklarına baktığımda sürekli yeni ve kaliteli markalar (yazar burada IP’yi çevirdi) yarattıkları, bir seriye takılıp onun suyunu çıkarmadıkları için takdir ettim. EA’den kurtulmayı başarmış olmaları da büyük başarı tabi.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.