Korku temalı Undead Nightmare eklenti paketiyle birlikte orijinal Red Dead Redemption, PlayStation 4 ve Nintendo Switch platformları için geliyor!

Yiğit kovboylar ile genelde onları hep haksız çıkaran antitezlerinin doldurduğu ve vahşi batının efsanevi özgürlüğünün, medeniyetin ağır betonları ve demirden makinelerinin altında ezildiği bir dünyayı ilk kez bu kadar detaylı, güzel ve eğlenceli bir şekilde anlatan Red Dead Redemption, PlayStation 4 ve Nintendo Switch platformları için 17 Ağustos’ta çıkıyor! Oynadığım herhangi bir zombi oyunundan çok daha iyi bir keyif veren Undead Nightmare adlı hikâye eklentisi de içeriğe dâhil ki kendisini ne kadar övsem az. Zaten bir vahşi batı dünyasını oynatmak için ideal bir ortam sunan mekaniklere hortlaklar dâhil olunca, metal boruların üstüne eklediğiniz elektrikli testerelerle acaba yaratığın neresinden geçirsem diye düşünmüyorsunuz ve aslında bu sadelik gerçekten çok keyifli.

Rockstar Games yapımı Red Dead Redemption PlayStation 4 ve Nintendo Switch platformlarına geliyor!
Diyor ki sonuna kadar itlik köpeklik.

Yine de on üç yıllık bir oyunu neredeyse hiçbir değişiklik veya güncelleme yapmadan on yıllık bir platform üzerinden elli dolar gibi bir fiyatla satmak sanki ahlak devrelerimizi biraz zorluyor gibi. Eğer ki PlayStation 3’ünüzde Red Dead Redemption varsa durum o zaman daha da karışık. Zaten sahip olduğunuz bir oyunu sırf yeni bir cihaz üzerinde hiçbir fark olmadan oynayabilmeniz için yeniden satın almanız gerekecek. Bu noktada kararı siz verin.

Red Dead Redemption PlayStation 4 ve Nintendo Switch çıkış trailerı
Yazar

Size bir hikaye anlatayım.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.