Size daha önce oldu mu hiç bilmiyorum, ama bana sıklıkla olan bir şeyden bahsetmek istiyorum. İnsanın bazen tek başına yemek yemesi gereken durumlar olur. Özellikle söz konusu olan bu insanın yemek yerken bir şeyler izlemek gibi bir alışkanlığı varsa ve film, anime gibi şeylere ayıracak zamanı yok ise açar YouTube’u, karıştırır da karıştırır. İşte ben, tam bu haldeyken bulduğum ve gayet beğendiğim bir hayran yapımı olan Call of Duty ile ilgili bir video paylaşmak istedim.

Muhtemelen CoD’un zombi versiyonunu en az bir defa oynamışsınızdır (oynamadıysanız da ses çıkarmayın böyle büyük bir hatayı işlediğinizi kimse bilmesin) Bu video ile hem eski anılarınız canlanacak, hem de bir yandan zombilerin çıkış nedenini anlamış olacak, bir yandan da büyük ihtimalle “Şu önümüzdeki hafta sonu arkadaşları toplayıp bir Adeks’e mi gitsek, iki Call of Duty zombi modu mu çevirsek” diyeceksiniz.

Yazımı sonlandırmadan önce iki noktaya daha değinmek istiyorum: Bunlardan biri -dikkatle izleyin- etrafı zombiler basarken, ortaya çıkan ve yaşına hiç aldırmadan savaşan Danny Glover’a (Lethal Weapon’dan Murtaugh diye de biliriz kendisini, ortağı Riggs’e de selamlar) çok benziyor. Eminim yapımcılar özellikle kendisini katmamıştır ama ben amcayı baya benzettim hoşuma da gitti yalan değil.

İkinci nokta ise, yahu CoD’da ne kadar çok bölüm varmış zombilerle haşır neşir olabileceğimiz? Videoyu izlerken bir çok bölümü hiç görmediğimi anladım. Özellikle o uzay bölümü falan nedir arkadaş? Ayrıca yine diğer bölümlerde de ortalıktaki şeyleri kullanmak (mesela varilleri kullanarak zombilerin hayatlarında bir patlama yaratmak gibi) yine benim ıskaladığım şeylerden biriymiş. İnşallah siz de benzeri ayıplarda bulunmamışsınızdır. Durum öylese haber edin toplaşalım.

Bu iş böyle olmaz!

 

 

 

Yazar

Lisans bitti, yüksek lisans bitti, askerlik bitti ama yazmaya ve FRP'ye olan ilgisi bir türlü bitmedi. Tam bir Frp tutkunu, hoş sohbet, biraz umursamaz biraz da tembel. Nerede kötü adam varsa onu sever. İyilikten hoşlanmayan bir süper kahraman. Bir Batman değil ama bir Robin. İzini bulmak için Facebook'a Seçkin Özcan yazmanız yeterli. Face'i var, sohbet için. Bir de artık kızılı var.

2 Yorum

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.