10$ Üstü

1. Dishonored: Game of the Year Edition – 10.19$

Dishonored GOTY

Dishonored’ı muhtemelen alıp, oynadınız. Oynamadıysanız, zaten az sonra yazacaklarımı umursamayın, balıklama dalın bu indirime. Ama oynadıysanız dahi, bunu almayı düşünebilirsiniz; zira Dishonored DLC konusunda nadir bulunan bir kalite çizgisi yakalayabilmiş bir oyun. Emin olun, ana DLC’lerden aldığınız keyif, asıl oyun kadar, hatta belki de daha fazla olacaktır.

 

2. The Walking Dead: Season Two – 12.49$

The Walking Dead Season TWo

The Wolf Among Us için söylediklerimiz, The Walking Dead: Season Two için de geçerli. Clementine’ın macerasını bir süre daha böylesine düşük bir fiyatta bulmanız çok zor. Gelecek bölümlerin de fiyata dahi olduğunu düşünürsek, muhteşem bir indirim olduğu daha net ortaya çıkıyor.

 

3. The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition – 13.99$

Skyrim Legendary

Ne, iki tane Skyrim mi? Evet ama bir farkla: Legendary Edition, Skyrim’e bambaşka bir hayat üfleyen bir oyun. Özellikle Dragonborn DLC’si zaten başlı başına bir derya, ama diğer tüm DLC’lerin ve yamaların da işin içinde olması, Legendary Edition’ı maşallahlık yapmaya yetiyor.

 

4. Thief – 14.99$

Thief

Biraz yüklenildi oyuna, evet, ama en nihayetinde söylemek gerek ki eleştirmenlerin parçaladığı kadar kötü de değildi. Şu an yaklaşık 30 liraya denk gelen bir fiyatı var. İnsanların gömmesinden korktuysanız, ama bir denemek de istiyorsanız ideal bir fiyat aralığı.

 

5. Total War: Rome II – 20.37$

Total War Rome 2

Aynı Thief gibi, Rome II de eleştirmenlerden yana negatif yorumlara çok aşina. Ama Thief’in aksine, Rome II paçayı çok düzeltti geçen aylar içerisinde. Yama üstüne yama çıktı ve şekil, şemal biraz yerine geldi. İlk çıktığında almamak akıllıca karardı ama, Total War serisine hastaysanız, Rome II şu an tam kıvamında.

 

6. Wolfenstein: The New Order – 29.99$

Wolfenstein The New Order

Gözünüz kapalı alın. Paraya acımayın bile. Tıklayın, sepete ekleyin ve uzaklaşın. Wolfenstein modern aptal FPS’lerin arasında incelikli hikayesi, onu anlatış biçimi ve 2000’ler başı FPS’lerine selam çakan oynanışıyla bambaşka bir perdeden sesleniyor size. Çok, çok yeni olduğundan, bu fiyatı gerçekten de şaka gibi. Dedim ya, hiç düşünmeyin, direkt gömün parayı!

1 2 3
Yazar

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.