Telltale Game of Thrones 5Telltale Game of Thrones CerseiTelltale Game of Thrones MargaeryTelltale Game of Thrones Tyrion

1 2
Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

6 Yorum

  1. Shadow in the Dark Cevap ver

    Cersei Lannister ne kadar sims karakterine benzemiş olsada kaliteli bir yapım geliyor.Hikaye kurgusunu dört gözle bekiyoruz.

  2. Oyun konusunda geeklik dünyasına yeni adım atmaya hazırlanıyorum. Küçükken babam sağolsun(!) oyun alamamam yüzünden çok geç tanıştım oyunlarla. (Adam şimdi CS oynuyor) Acemi olarak en beklediğim ASOIAF hastası olarak yanıp tutuştuğum bir oyun. Ironrath adlı bir haneden karakterle oynayacağız. Starklara yeminli, ahşap kaleli yapısını Glover hanedanına benzeteceklerini düşündüğüm bir Kurt Ormanı hanesi Ironrath. Her ne kadar Robert İsyanı dönemi arzu etsemde büyük ihtimalle 5 kralın savaşı döneminde geçecek hikaye. Walking Dead oyunun da güncel biri olarak JH ‘nin dediğine katılıyorum. Bu oyunda bölüm biriktirmem imkansız. Ey dostlar Buz ve Ateşin Şarkısı okuyup, Game of Thrones izleyip bu oyunu oynayın sonra da gelin sarılalım!

  3. normalde yapımcı şirketin çizimlerini ve görsel materyallerini sevmem. bana hitap etmiyor genellikle ama bu görsellere bakarak düşününce mutlaka denemek gerekiyor gibi:) umarım güzel bir iş çıkar ortaya:)

  4. Hiç sızıntılıktan gelen kalite düşüklüğüne takılacak bir durum yok konu Telltales olduğu zaman, çünkü grafiğe takılacak durum yok. Walking Dead ve Wolf oyunlarını aynı hafta içerisinde bitirdikten sonra, “Oha, Android’te çıkmış!” diye telefona indirip farklı seçeneklerle bir daha oynamıştım. Aynen de tüm bölümler yayınlandıktan sonra oynamıştım… Şimdi sakinim, bakalım bekleyebilecek miyim…

  5. Macera oyunlarını 3 yaşındaki çocuklara hitap eder hale getirdiği, verilen kararlar haricinde hiçbir oynanış öğesi içermediği için, Telltale’ın olgunluk dönemini garip karşılıyorum.

  6. alp demirkabız Cevap ver

    burdaki jamie yi oynayan abiyi daha çok beğendim. filmdeki haline göre daha zayıf kırılgan duruyor. rolü gereği öyle de oynaması lazımdı zaten. çekimleri bitsin, fragmanları çıkınca daha iyi kıyaslarız

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.