Far Cry 3 – 11,49 TL

farcry3

Far Cry 3’ü övmeyen kalmadı herhalde. Ubisoft’un büyük indirim listesinde oyunun halefi Far Cry 4’te var, fakat serinin Himalayalar’da geçen en yeni üyesi hakkında duyduğum şeyler ekseriyetle üçüncü oyunun formülünden şaşmadığı yönünde. Çıktığı sene pek çok kişi tarafından senenin en iyi oyunları arasında gösterilen Far Cry 3 o yüzden daha kıymetli. Yenisine para bayılmak istemiyorsanız; eskisi hâlâ çekici ve daha ucuz bir şekilde orada duruyor.
Son Karar: Şu dakikaya kadar oynamadıysanız, daha beklemeyin.

 

South Park: The Stick of Truth – 25,49 TL

south-park-the-stick-of-truth-image

İşte Blacklist ile birlikte en fütursuzca önereceğim indirim bu. Eğer Stick of Truth’u oynamadıysanız, artık bahane edecek bir şeyiniz yok. Obsidian’ın geliştirdiği RYO South Park külliyatında çok kıymetli bir yer kaplıyor. Oyun gerçekten de bir South Park bölümü gibi gözüküyor, senaryo harika, mizah dozu mükemmel ve üstüne üstlük bir de oynanış olarak çok bağımlılık yapıcı ve eğlenceli mekaniklere sahip. 2014’ün en hakkı yenen oyunuydu, bir haksızlık da siz etmeyin.
Son Karar: Bu indirimden sadece bir oyun alacaksanız, o Stick of Truth olsun.

 

Ubisoft Prime Pack – 162,75 TL

header_586x192 (1)

Şimdi şöyle ikazlarımızı yapalım; bu tip yayıncı indirimlerinde genelde bir de efsane toplu paket olur; onun fiyatı da takriben tek bir büyük oyun fiyatına yakın belirlenir. Büyük obje odur, yayıncı tüm ürünlerini elden tek bir seferde çıkarmayı tercih eder. Bu uğurda genelde indirilmiş fiyat üzerinden bir indirim daha uygularlar ve o da büyük olur; fakat Ubisoft’un durumunda aynı şeyi söyleyebilmek mümkün değil. Ubisoft Black Flag, Child of Light, Far Cry 3, Watch Dogs, Stick of Truth, Blacklist, Trials Fusion ve Valiant Hearts‘ın indirimli fiyatından sadece ek olarak 14 lira kırmış.
Son Karar: Bu oyunların hepsini istemiyorsanız, ayrı ayrı almanız daha anlamlı olacaktır. Fakat sekizi birden listenizdeyse, 14 lira 14 liradır.

 

Assassin’s Creed Rogue | Unity Pack – 184,68 TL

header_586x192

Assassin’s Creed Unity, malumunuz, AC serisinin en son oyunu. Rogue da onunla birlikte “eski nesle” çıkan, şimdi de PC’ye emin adımlarla yaklaşmakta olan bir oyun. Unity’nin raf fiyatı 180 lira, Rogue’un ise 120. Yani iki oyun toplam 300 liraya geliyor. Eğer ikisinde de gözünüz varsa; yapacağınız kâr inanılmaz; ama daha da önemlisi, birinden birini illa alacağım diyorsanız da avantajdasınız. Gözünüze Unity’yi kestirdiyseniz; zaten normal fiyatına bir de yanında Rogue edinmiş olacaksınız. Eğer Rogue’a yükseliyorsanız da ekstra altmış liraya Unity de gelecek.
Son Karar: Son iki Assassin’s Creed oyununa alevleniyorsanız, bu paket size.

1 2
Yazar

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.