The Lord of the Rings: The Third Age

Lord of The Rings The Third Age

PlayStation 2’niz var mı? Final Fantasy / Dragon Quest tipi J-RYO’ları sever misiniz? Ne kadar saçma bir soru bu, PS2’niz varsa mutlaka hayatınızın bir döneminde bu tip oyunları illa ki sevmişsinizdir zaten. E Orta Dünya’ya da boş değilseniz, buyurun efendim, sizi The Third Age’e alalım. Çok çok iyi bir oyun değildi, tekrara bağlıyordu biraz. Ama atmosferi sağlamdı, oynanışı geçerdi. Atanamamış fellowship karakterleri de idare ederdi. Oynanır!

 

The Lord of the Rings: War of the Ring

Lord of the Rings War of the Ring

Bu maddemi spesifik olarak asla gelmeyecek olan o Battle for Middle Earth 3‘ü bekleyen arkadaşa adamak istiyorum. Sevgili güzel insan. BfME 3 dediğimiz şey haktır, hukuktur, teliftir daldır derken yalan oldu. Gerçek de olmayacak. Yerini de hiçbir şey doldurmayacak. Ancak teselli istersen, hafif vasatımsı, ama ayaklarını yerden kesecek şöyle bir şeyimiz var. Warcraft III’ün Orta Dünya modu gibi. İdare eder mi?

 

The Hobbit

The Hobbit

Hobbit’in muhteşem film serisinden çok daha önce çıkmış olan bu oyun, biraz Zelda‘msı bir oynanışa sahip, minnoş mu minnoş bir şeydi. Hatta biraz iddialı konuşmak gerekirse, bu listedeki en iyi oyun bile olabilir. Yine de listemizin ortalama oyunlar listesi olduğunu unutmamakta fayda var. Dünyanızı değiştirmesini beklemeyin. Ama böyle temiz eğlence verdiği bir sekiz dokuz saati olacak. Tamam tamam, hadi diyelim ki beş… Ya vallahi üçü kesin var!

 

1 2
Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.