4. Rend Blackhand’e Son Bir Selam Çakın

brsrendblackhand

Hazır mesele bir daha kesince aynı tadı vermeyecek bir orktan açıldı, biz de o zaman bir daha asla kesemeyeceğimiz bir orka saygı duruşunda bulunalım. Vanilla döneminde bir pre-raid olarak tasarlanan Upper Blackrock Spire Warlords ile birlikte yenileniyor ve 6.0.2 ile birlikte geçici olarak bir Level 90 zindanı oluyor, Warlords çıkınca da Level 100’e terfi edecek. Aynı Deadmines gibi, bir ikonik son boss’a de veda etmek zorunda bırakıyor bizi UBRS: Rend Blackhand. Artık Rend yerine Zaela UBRS’nin son boss’u olacak. O yüzden meşhur Blackhand’in vahşi oğlunu son bir kere kesmek istiyorsanız, şimdi yaptınız yaptınız.

 

5. 25 Kişi Birden Raid Yapmak İstiyorsanız, Son Şansı Kaçırmayın

msv-quillen

Bizce bu gece Rend’i, Garrosh’u falan da boşverin, 25 kişiyi toplayıp bir Mogu’shan Vaults falan yapın. Maksat loot toplamak değil, 24 kişiyle birlikte son bir kez düşmanlara karşı savaşmak olsun. Zira aynı Vanilla – TBC döneminde maksimum raid kapasitesinin 40’tan 25’e düşürülüşü gibi, Warlords’da da bu sayı 20 kişiye düşürülecek. Pek çok guild bu karara kazan kaldırdı, “ne yapalım kişi mi kovalım, iki raid takımı mı yapalım Allah belanızı versin!” gibi nazik kelimeler kullanıldı ama sonuç değişmedi. Son kez 25 kişi en güncel içeriğe raid yapabileceğiniz gece bu gece. Sonrası ancak nostaljik 25’likler…

 

6. Challenge Mode’ların Transmog Setlerinde Gözünüz Mü Kaldı? Koşun!

finalPaladinF

Malumunuz, challenge mode’lar level 90 olduğunuz sürece bir şey ifade eden şeylerdi. Şimdi eşya seviyelerimiz yükseleceği gibi, bir de üstüne üstlük skillerimizin yeri değişecek, nerf’ler buff’lar havada uçuşacak… Karışık iş yani. Blizzard’da işin içinden çıkmayı hiç denemeden Pandaria challenge’larını otomatikman kapatacak yarın. Yani eğer gözünüz o güzelim transmog setlerde kaldıysa, bu gece son geceniz. Koştur koştur arkadaş toplayın, challenge mode’lara yardırın efenim.

 

7. Legendary Cloak İçin Son Şansınızı Da Harcamayın

wrathion-20

Wrathion’un quest serisinden alabileceğimiz Legendary Cloak, belki de oyunun en erişilebilir (ama bir o kadar da erişmesi zor olduğu için ödül mahiyetinde görülecek) efsanevi eşyasıydı. Maalesef yeni ek paketle beraber yarın o quest’i başlatma şansınız uçup gidecek. Bugün quest’i aldınız aldınız, yoksa yarın alamıyorsunuz. O yüzden eğer Wrathion’un quest çizgisinde münasip yerlere geldiyseniz, bizce elinizi çabuk tutup o quest çizgisini başlatın. Blizzard’ın yufka yüreği yarınki yama çıktığı sırada quest’e başlamış olanların da elinden ihtimali almaya el vermedi. Gelin görün ki Warlords çıktığında o şans da tükenmiş olacak. Ama meraklanmayın, şimdi alın quest’i, Kasım başına kadar randımanlı oynayıp bitirin, Draenor’a sırtınızda efsanesi bir pelerin ile gidin…

 

1 2
Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.