Batman: Arkham Origins damağınızda yarım yamalak bir tat mı bıraktı? O zaman buyrun sizi yeni duyurulan Batman oyunu Batman: Arkham Knight‘a alalım. Warner Bros. Montreal tarafından geliştirilen Origins’ten sonra, seri yuvaya, Rocksteady‘ye geri dönüyor. Bu güzel haberlerin ilki. İkincisi ise Batmobile, seri boyunca ilk defa kullanılabilir olacak. Gotham şehrinin tümü de gezip keşfetmeniz için emrinize amade. Şu an ne koyabileceğimiz bir yorum, ne de fikir yürütebileceğimiz bir oynanış videosu, ekran görüntüsü veya röpörtaj var. O yüzden Warner Bros.’un yayınladığı basın bültenini, diğer oyun duyurularından yaptığımız gibi; bugün paylaşılan resmi sinematik fragmanın altında size sunuyoruz. Game Informer‘un oyuna özel kapakları ve manşet görselinin yüksek çözünürlüklü halleri ise ikinci sayfada. Fragmandan felaket bir Wrath of the Lich King tadı aldığımızı da belirtelim.

http://www.youtube.com/watch?v=JpY7IbRnneI#t=216

“Warner Bros. Interactive Entertainment ve DC Entertainment bugün Rockstead Studios’un ödüllü, çok satan oyunları Batman: Arhkam Asylum ve Batman: Arkham City’yi içeren serisinin finali Batman: Arkham Knight’ı duyuruyor. Batman: Arhkam Asylum DC Comics’in çekirdek Batman lisansını baz alacak ve sadece PS4, Xbox One ve PC’de bulunacak. Oyunun küresel çıkış tarihi olarak 2014 planlanıyor.

Arkham serisinin bu patlayıcı finalinde Batman korumaya yemin ettiği şehre yönelik nihai tehditle yüz yüze geliyor. Scarecrow aralarında Pengiun, Two-Face ve Harley Quinn’in de olduğu etkileyici bir süper kötü kadrosunu örgütlemek üzere geri dönüyor. Amaçları Kara Şövalye’yi sonsuza kadar yok etmek. Batman: Arkham Knight Rocksteady’nin özel olarak tasarladığı Batmobile’i de oyuncularla tanıştırıyor, Batmobile seride ilk defa kullanılabilir olacak. Bu efsanevi aracın eklenmesi, Arkham serisinin beğenilmiş oynanışıyla birleşince oyunculara onlar sokakları yarıp Gotham City’nin tüm gök çizgisinde uçarken nihai ve bütün Batman tecrübesini sunmuş olacak.

‘Batman: Arkham Knight bizim inanılmaz başarılı serimizin tepe oyunu ve biz oyunculara en geniş, en etkileyici oyunu vereceğiz’ diyor Warner Bros. Interactive Entertainment başkanı Martin Tremblay. ‘Rocksteady Studios ekibi artık bilindik o muhteşem oynanışlarına odaklanmaya ve oyuncular ile Batman hayranlarına heyecan verici yeni bir tecrübe yaşatmaya devam ediyorlar’

‘Rocksteady Studios ekibi Batman: Arkham üçlememizdeki son bölümü size sunmak ve hayranlara Batman olmanın nasıl hissettirdiğini yaşatmak için inanılmaz derecede çok çalışıyor. ‘ diyor Rocksteady Studios’da oyun yönetmeni Sefton Hill, ‘Oyunu yeni nesil platformlara geliştirebildiğimiz için çok mutluyuz, bu bize Batmobile gibi baştan beri hayalini kurduğumuz tasarım öğelerini hayata geçirme, Batman’in yeteneklerini geliştirme ve tamamıyle detaylı, gerçekçi bir Gotham City yaratma fırsatı verdi.’ “

 

 

1 2
Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.