DC, Justice League: War ve Son of Batman ile birlikte New 52 evrenini animasyon dünyasına uyarlamaya başlamıştı. İyi de gidiyorlardı açıkçası. Fakat şimdi New 52 hikayelerini hareketlendirmeye ufak bir mola verip, kafalarını Rocksteady’nin Arkham evrenine çevirecekler. Konuları? Suicide Squad.

Filmin ismi “Batman: Assault on Arkham” ama bize sorarsanız bu aleni bir şekilde bir Suicide Squad filmi. Fragmandan anladığımız kadarıyla Joker yine bir saldırı planlıyor, Amanda Waller da Suicide Squad’ı bu bombanın peşine salıyor. Aynı bombanın peşinde Batman de var tabii. Batman ve Suicide Squad’ın aynı hedef uğruna, farklı yöntemlerle yarışması eğlenceli olur mu? Olacak gibi duruyor.

Fragman aşağıda. Filmdeki Suicide Squad’ın kadrosu Harley Quinn, Deadshot, Killer Frost, Black Spider, King Shark ve Captain Boomerang. İşin ilginci Arkham Origins’in sonunda Suicide Squad’dan teklif alan Deathstroke’un olmaması. Bakalım, belki film tutarsa ileride Suicide Squad oyunu da gelir, ne dersiniz? Zaten Harley Quinn’in hayran kitlesi maşallahlık…

http://www.youtube.com/watch?v=ZN_jlZc6fzA

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.