Comic-Con’un ilk günü bir fırtına gibi geçti! Az sonra büyük haberlere ayrı ayrı geçeceğiz, ama ondan önce kısa haberleri bir toplamak gerek. Bugün 5 farklı ilginç haber çarptı gözümüze San Diego’nun sıcak panellerinden çıkıp gelen. Batman yine göz önündeydi, iki yeni fragman geldi, Community’yi tekrar anımsadık ve Warcraft bize silahlarını gösterdi. Buyurun efendim!

 

1. Dig’in Resmi Fragmanı Geldi

http://www.youtube.com/watch?v=K0XqWYdErrU

Bu sonbahar USA Network’te gala yapacak olan Dig’in ilk fragmanı geldi. Heroes’un yapımcısı Tim Kring ile Homeland’in yaratıcısı Gideon Raff’in ortak projesi olan Dig’in fragmanı dizinin sınırlarının ne olacağı yönünde iyi bir izlenim. Anladığımız kadarıyla bu diziyi izlersek iki sebepten izleyeceğiz: Jason Isaacs ve seçtiği coğrafyanın çekimi…

 

2. Halo: Nightfall’a İlk Bakış Yapıldı

Halo: The Master Chief Collection ile birlikte piyasaya sürülecek, Ridley Scott imzalı Halo: Nightfall’dan ilk ciddi fragman geldi. Bir nevi Halo 4 ile Halo 5 arasında köprü olacakmış anladığımız kadarıyla. İyi, hoş. Güzel gözüktüğü kesin. Bakalım keyifli bir seyirlik de olacak mı?

 

3. Community’nin 6. Sezonundan Yeni Detaylar Duyuruldu

24-community-troy

Ana kadronun neredeyse tamamı dönüş yapacak. Bunun sebebi Yahoo anladığımız kadarıyla oyuncuların kontratlarını Sony’den zamanında devralabilmiş. İki istisna var. Birincisi, son sezonda “serüvene” çıkan Troy, yani Donald Glover. İkincisi ise şu sıralar HBO’daki programıyla meşgul olan John Oliver. Oliver’ın durumu kesin değil, Glover’ın da 6. sezonda değil, olası bir filmde geleceği “ima” edildi.

1 2
Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.