Heyecanımızı zaten gizleyecek hâlimiz yok, Gotham’a dair fikirlerimiz “iyi ki bir Batman tuttu, çıkarın cılkını iyice” kıvamındayken, önce dizinin başında gelmiş geçmiş en iyi yapımlar arasında adı anılacak denli iyi Rome’u yaratan Bruno Heller’ın olduğunu hatırladık, sonra da ilk fragmanı çarptılar suratımıza. Şimdi görüşümüz “çıksa da izlesek” kıvamında. Tabii San Diego’da, yeni biten Comic-Con’da olsaydık böyle demezdik. Zira Comic-Con’a bilet alıp katılanları özel bir sürpriz bekliyordu; 22 Eylül’de gala yapacak Gotham’ın ilk bölümü kendilerine izletildi.

Biz haliyle Con alanında değildik, ama alanda olup, Warner’ın TV paneline katılanların genel izlenimi Jada Pinkett-Smith ve Donal Logue başta olmak üzere oyunculukların başarılı olduğu, Ben McKenzie’nin role dair ciddi umut verdiği ve (io9’un deyimiyle, ki bizce çok yakışmış) retro-noir tarzın dizide çok güzel durduğu yönünde. Aşağıya koyduğumuz fragman da bunu destekliyor. Anlayacağınız, Gotham’ı 22 Eylül’de merakla izlememek için tek bir sebebimiz bile yok. Takvime not ettik, artık önümüzdeki iki ay şu fragmanı çevire çevire izleriz.

İyi seyirler!

http://www.youtube.com/watch?v=qVaubCZ7jpw

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.