BetterDays

Eh, gelelim son Whedonverse müjdemize o halde. En az Doctor Horrible veya Buffy the Vampire Slayer kadar mutlu edecek bir haber olduğunu düşünüyoruz, zira bu sefer haberi gelen projemiz Serenity‘den.

Bizi kendine hemencecik aşık eden ve sınırsız güzelliğiyle derinden etkileyen Firefly evreninde geçen Serenity için de gelen haberler çizgi roman cephesinden. Dark Horse Comics’in Joss Whedon ile ortak olarak ilan ettiğine göre bu sonbaharda Serenity için mini-seri yoldaymış. Adı Serenity: No Power in the ‘Verse olan serinin yazarı Chris Roberson ve çizeri de Georges Jeanty olarak duyuruldu. Toplamda altı sayıdan oluşacak olan mini-serinin 26 Ekim’de çıkış yapması planlanıyormuş.

Yeni seri, Leaves on the Wind’dan 18 ay sonrasını anlatacakmış. Wash’ın ölümünden sonra Serenity’nin pilotu olan River Tam, hikayede oldukça merkezi bir rol oynuyormuş. Pilotluğun yanı sıra Zoe’nin kızı Emma’ya da göz kulak olmaya çalışan River için elbette hala her şey güllük gülistanlık değil, zira Alliance River’ın peşini hala bırakmamış vaziyette ve kovalamacaları da hala sürüyor.

Söyleyin bakalım, Comic Con’dan gelen bu haberler sizleri ne kadar tatmin etti güzel geekler? Buffy ve Serenity adına televizyonlardan umut bekleyenler için çizgi roman haberi belki o kadar da heyecanlandırmamış olabilir ama yine de elimizde hiçbir şey olmamasından iyidir, öyle değil mi?

Whedonverse’ten yenilikler şimdilik bu kadar. Biz Geekyapar, geek günler dileriz!

Haber Kaynakları: IGN

1 2 3
Yazar

Geveze, aşırı heyecanlı, domates surat. Ailenizin mülayim, cep tipi ponçiği. Profesyonel inek. Özel gücü ise role play yazmak. @poncikbruiser

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.