The Boys’u ne kadar sevdiğimi, diziye dair daha önce yazdığım haberlerden hatırlıyor olabilirsiniz. Yetişkin içerikli olup da elini korkak alıştırmayan işler nadirlikleri sebebiyle hep ayrı bir yerden yakalıyor bizi. Daha iki üç gün önce gözleri sarı sarı parlayan Billy Butcher posteri ile heyecan seviyesini yükselten serinin yeni sezonundan ilk fragman sonunda geldi!

Kan, vahşet ve cinsellik konusunda kendisine herhangi bir sınır koymayan dizimizin üçüncü sezonunda belli ki işler iyice çığırından çıkacak. Aynaya bakıp kendini inceleyen Butcher ile açılan fragman, hızlı montajlarla her bir karakterimize bakış atıyor. Maiko ve Frenchie’li müzikal sahnesinden tutun da, muhtemelen yeni kazandığı güçlerini test etmek için kolunu kırdıran Hughie’ye kadar bir sürü farklı sahne görüyoruz. Tek boynuzlu at resmini boyayan Black Noir da fragmanda tebessüm ettiren başka bir detaydı.

Bariz bir Kendall Jenner-Pepsi reklamı göndermesi yapan A-Train sahnesi ya da inekten süt sağarken kendinden geçen Homelander gibi daha da absürt şeyleri içerisinde barındıran fragmanda, bir başka ön plana çıkartılan karakter de Supernatural emeklisi Jensen Ackles’ın canlandıracağı Soldier Boy. Kostümünü bu kadar da Captain America benzeri yapacaklarını düşünmezdim ama neredeyse aynısı olmuş. Sezonda hatırı sayılır bir yere sahip olacak belli ki. Tabii ne tür problemlere yol açacağını bilmediğimiz Scarlet Witch parodisi Crimson Countess ya da Butcher’dan iyi bir dayak yiyeceğe benzeyen Gunpowder gibi seriye yeni katılacak diğer karakterleri unutmamak lazım.

Çizgi romanlarını okumadığım için bu süper güç kazanma mevzusu nerelere tırmanıp nasıl sonuçlara sebep oluyor çok tahmin edemiyorum açıkçası. Ekibimizin dağılmış bir durumdayken nasıl bir araya geleceği de yine merak ettiklerimden. Beş sezon sürmesi planlanan bir dizinin üçüncü sezonunda bunlar olunca geriye anlatılacak hangi konular kalacak hiç bilemiyorum. Önce bir bu gelsin de, sonrasını düşünürüz artık.

Fragmanı nasıl buldunuz peki? Rahatsız etti mi? Rahatsız etmesi hoşunuza gitti mi? Anthony Starr’ın Homelander rolünden çıkamadığını düşündürten haberi gördünüz mü? Ana beşlimizden birinin ölme ihtimali var mı? Yeni karakterlerden hangileri sezon sonunu organları etrafa saçılmadan getirir?  Düşüncelerinizi bizlerle geekyapar@vought.com e-posta adresinden paylaşabilirsiniz, üşenirseniz de bu sayfaya doldurun.

Yazar

Hikâye odaklı oyunlar oynarım, film/dizi izlerim, arada sırada da çizgi roman okurum. Bunlarla meşgul değilsem de muhtemelen uyuyor olurum. "Benim düşünceme göre endişelenenler iki kez acı çeker."

2 Yorum

  1. “ikinci sezonunda belli ki işler iyice çığırından çıkacak” yazmışsınız sanırım yanlış olmuş dizi 3.sezonunu yayınlayacak 😊

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.